Autwec v Plzni nabízí nový stylový vůz Subaru XV

Přichází nové SUBARU XV aneb Jděte za tím, co Vás baví!

weby na míru UNIWEB

Subaru XV

Špičková technologie SUBARU na podporu řízení.
Díky kombinaci stylového městského designu, drsného vzhledu a nových vzrušujících schopností je SUBARU XV inspirací pro život, který chcete žít. Ať už jde o noční jízdu městem nebo neplánovaný víkend na venkově, SUBARU XV vám pomůže dělat vše, co milujete. Stylově a v pohodlí. Každý den může a měl by být radostným dobrodružstvím.

EyeSight

V Subaru věříme ve všestrannou bezpečnost, jejíž důležitou součástí je prevence kolizí, která se snaží zabránit tomu, aby k nehodám vůbec docházelo. Proto jsme vytvořili EyeSight* , špičkový systém podpory řidiče od Subaru. Jako druhý pár očí, které sledují silnici před vámi, využívá EyeSight stereo kamery se schopnostmi podobnými lidským očím, které zachycují trojrozměrný barevný obraz situace před vozem. Použití obrazu z obou kamer umožňuje precizně odhadnout tvar, rychlost a vzdálenost nejen automobilů, ale i motocyklů a chodců před vozidlem.* Když identifikují potenciální nebezpečí, systém varuje řidiče a v případě potřeby dokonce aktivuje brzdy, aby pomohl zabránit nehodě. Tímto příspěvkem k bezpečnosti provozu EyeSight snižuje zátěž řidiče a zvyšuje pocit bezpečí na palubě Subaru XV.

Pohon všech 4 kol Symmetrical All-Wheel Drive (AWD)

Systém symetrického pohonu všech kol Subaru Symmetrical AWD rozděluje hnací sílu na všechna kola a zajišťuje lepší trakci za mokra a na kluzkém povrchu. Systém je koncipován horizontálně a symetricky. Má velmi nízko položené těžiště a přispívá tak ke stabilnější a bezpečnější jízdě.

Režim X-MODE

Režim X-MODE pomáhá zajistit spolehlivou kontrolu jediným stiskem tlačítka. Technologie X-Mode se ujme řízení motoru, převodovky, pohonu Symmetrical AWD, brzd a dalších komponent, aby vás bezpečně provedla na problematických cestách i v nejrůznějším terénu. V případě aktivace režimu X-MODE se automaticky zapojuje pomocník pro sjíždění svahů, jenž udržuje konstantní rychlost, když se iksvéčko pohybuje po svahu dolů.

Více informací naleznete na stránce SUBARU XV.

Kontakt

Adresa
Autwec s.r.o., Útušická 3
301 00 Plzeň

GPS souřadnice

49.7250481N, 13.3867072E

Otevírací doba

Po - Pá 8:00 - 17:00

Telefon

+420 377 473 935, +420 777 253 001

E-mail

info@autwec.cz


Facebook

SUBARUPLZEN

www stránky
www.subaruplzen.cz

Fotogalerie
Autor: SUBARU - AUTWEC s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
netConcert

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
uniweb weby