Bojujte proti vráskám kosmetikou z kmenových buněk vinné révy!

Kosmetika značky PERLAGE využívá proti vráskám a stárnutí pleti kmenové buňky vinné révy, které snižují výskyt kožních skvrn, chrání nás před oxidačním stresem a udržují životaschopnost našich buněk.

weby uniweb

Kosmetika proti vráskám

Sháníte přírodní kosmetiku proti vráskám? Španělská kosmetika značky PERLAGE obsahuje účinné přírodní esence a proti vráskám a stárnutí pleti využívá kmenové buňky z vinné révy, které snižují výskyt kožních skvrn, chrání nás před oxidačním stresem a udržují životaschopnost našich buněk.

Pro výrobu přírodní kosmetiky z vinné révy je důležitá látka s názvem Resveratrol, která se nachází v hroznové slupce. Resveratrol má antioxidační vlastnosti a považuje se za jednu z nejúčinnějších molekul v boji proti stárnutí.

4 tipy na přírodní kosmetiku

  • Olej z vinné růže podporuje regeneraci jizev a zesvětluje kožní skvrny. Tento speciální přírodní olej z růže vinné se skládá z 75 % z oleje a z 25 % ze směsi meruněk a esencí. Oleje pleti přináší vyjímečný pocit hydratace a okamžitou výživu.

  • Arganový olej - vyživující, antioxidační a regenerační olej vhodný na pleť nebo jako vlasová maska. Složení: přírodní oleje = hroznový olej, meruňkový olej, kmenové buňky vinné révy a pomerančový květ. Arganový olej hydratuje a chrání pleť, vyhlazuje vrásky, podporuje tvorbu keratinu, vyživuje vlasy a lámavé nehty.

  • Pleťový vyživující krém s resveratrolem zmírňuje napětí pokožky způsobené sluncem a znečištěným prostředím. Hydratuje a vyživuje. Posiluje a zpevňuje pleť a zároveň vyhlazuje vrásky.

  • Denní krém Active cells (aktivní buňky z vinné révy) je bohatý na resveratrol a kmenové buňky vinné révy. Anti-age pleťový krém zabraňuje začervenání a kožním skvrnám, které vznikají vlivem slunečních paprsků. Hydratuje po celých 24 hodin.

Přírodní kosmetika Perlage je vhodná pro mastnou pleť, oční okolí, k projasnění pleti, na suchou pleť, na citlivou a nedokonalou pleť. Uživání přírodních kosmetických přípravků Perlage vám pomůže získat vitalitu, vitaminy a podpoří váš boj proti vráskám. Kosmetika má depigmentační, anticelulitidní, antiage a vyživující účinky. Nabízíme řadu pro domácí péči (čistící mléko, aktivní krém, pleťové tonikum, relaxační krém, sérum na oční okolí, kosmetiku proti vráskám) a speciální přírodní oleje (argánie, růže vinná, měsíček).

Chcete vědět více o kosmetice PERLAGE? Kontaktujte nás!

Telefon: +420 602 135 003
E-mail: info@perlage.cz
Facebook: https://www.facebook.com/perlagecr/
E-shop: 
www.perlage.cz

Autor: Kosmetika z vína Perlage Článek může obsahovat komerční sdělení.

STK Nepomucká

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Víte za co platíte AUTO CB

Hlavní zprávy

 

weby uniweb
uniweb weby