Bude centrum Osla do čtyř let bez aut?

Norská metropole Oslo chce do roku 2019 vykázat všechny soukromé automobily z centra města. Společná platforma dělnické strany, socialistů a zelených v září v metropoli vyhrála komunální volby. Do roku 2019 chce v celé městské oblasti snížit automobilový provoz o 20 procent a do roku 2030 o 30 procent.

obrázek: Bude centrum Osla do čtyř let bez aut?


Norská metropole Oslo chce do roku 2019 vykázat všechny soukromé automobily z centra města. Společná platforma dělnické strany, socialistů a zelených v září v metropoli vyhrála komunální volby. Do roku 2019 chce v celé městské oblasti snížit automobilový provoz o 20 procent a do roku 2030 o 30 procent.

Plzeň ocenila významné osobnosti v oblasti školství
  • Dnes
  • Úřad městského obvodu Plzeň 2 - Slovany

Plzeň ocenila významné osobnosti v oblasti školství

Rekonstrukce Masarykovy ulice začíná v pondělí 29. června
  • Před 5 dny
  • Úřad městského obvodu Plzeň 4 - Doubravka

Rekonstrukce Masarykovy ulice začíná v pondělí 29. června