CABIN AIR FILTRATION

Jaguar Land Rover přináší v nových modelech novinku, která aktivně čistí vzduch v kabině auta a chrání zdraví pasažérů. Pokročilá technologie Cabin Air Filtration není žádný marketingový rychlovynález v reakci. Na tomto systému pracovali inženýři Jaguar Land Rover dlouhodobě (přečtěte si třeba tento článek z roku 2019) a navazuje na existující systém Cabin Air Ionisation.

slavnosti svobody 2021

Zákazníci mohou také kontrolovat kvalitu vzduchu v interiéru aktivací chytrého systému Cabin Air Filtration přes dotykovou obrazovku. Ten odfiltruje škodlivé částice, které se často vyskytují ve městech a v dopravně vytížených oblastech. Spolu se systémem Cabin Air Ionisation a díky technologii Nanoe je novinka schopná zachytit nejen jemné částice, ale také alergeny, pyl, silný zápach nebo ultrajemné částice (dokonce menší než PM2.5).


Cestující jednoduše zvolí režim Purify, který systém aktivu

je. Ten následně vzduch filtruje a současně neustále monitoruje vzduch v interiéru ve srovnání s vnějším ovzduším. Dotyková obrazovka poskytuje vizuální ujištění, že vzduch uvnitř vozu je čistší než vzduch v jeho okolí. Systém filtrace lze pak mobilní aplikací zapnout i na dálku před samotnou jízdou nebo například během nabíjení v případě elektrického vozu.

Jaguar Land Rover vyvíjí nové technologie a materiály a reaguje tak na měnící se svět mobility.


Fotogalerie
Autor: Autosalon DAJBYCH Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
so 24.04.2021 16:001 +
 
koronavirus v plzni

Hlavní zprávy

 

AUTO CB škoda plus
uniweb weby