Chantal Poullain hostem 13. EXCELLENTNÍ ŽENY

3. listopadu 2018 v Měšťanské besedě se koná již 13. vzdělávací a zážitková konference EXCELLENTNÍ ŽENA. A hosté budou opravdu významní - Lenka Bradáčová, Mons. Tomáš Holub, Plk. Eduard Stehlík a další. Dojde i na zpěv v podání noblesní dámy paní Chantal Poullain. Více na www.explzen.cz


Konference EXCELLENTNÍ ŽENA umožňují setkávání žen, které jsou aktivní, zajímají se o svět kolem sebe a chtějí se dozvídat nové věci. Snažíme se vybrat nejlepší témata a nejlepší lektory, kteří zaujmou. Co tento den ženám přinese:¦ načerpáte novou životní energii, protože se setkáte se stejně smýšlejícími ženami¦ budete mít prostor pro sdílení s ostatními ženami, protože jen žena ženě rozumí¦ potkáte se s lektory, kteří vás budou inspirovat a mohou vám otevřít oči¦ navážete přátelství se ženami, které stejně jako vy procházejí různými strastmi¦ dostanete spoustu podnětů a nápadů, které Vás budou motivovat¦ zažijete příjemné uvolnění v komunitě žen, které se chtějí scházet a poznávat¦ … ale také se pobavíte, inspirujete, ochutnáte,odpočinete, zrelaxujete duši ˘ Chceme, abyste měly možnost porovnávat svou životní situaci s ostatními, komunikovat, získat další úhel pohledu a posilovat své sebevědomí.

Těšíme se na vás 3. listopadu 2018 v Plzni, Měšťanské besedě na již 13. zážitkové a vzdělávací konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Bližší informace, vstupenky, dárkové poukazy na www.excellentnizena.cz

Autor: Anna Šperlová Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

  • Před 6 roky

    Dobrý den, chtěla bych si objednat dvě vstupenky na 3.11.2018.Můžete mi prosím poradit?
    Děkuji Poláková Marie

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Nový Superb

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka