Darujte zážitek - nyní sleva 15% na dárkové poukazy

Dárkový poukaz do virtuálních světů je skvělý dárek pro malé i velké. Nabídka našich zážitků je široká a vybere si opravdu každý. Nyní se slevou 15% !

weby na míru UNIWEB

Hledáte něco opravdu speciálního pro letošního Ježíška? Nevíte co k narozeninám? Nebo jen rádi děláte ostatním radost? Tak vyzkoušejte něco nového a připravte překvapení v podobě nezapomenutelného zážitku ve světě virtuální reality.

Dárkový poukaz na virtuální realitu je skvělý dárek pro malé i velké. Nabídka našich zážitků je široká a vybere si opravdu každý.

Zkuste to, na co byste si v reálném životě nikdy netroufli, poznejte místa, která vás lákají, stoupejte do vesmíru, klesejte na mořské dno,, sportujte a bavte se – to vše ve světě virtuální reality, do kterého vás přenese naše Centrum virtuální reality VR Future v Plzni.

Do konce listopadu můžete využít 15% slevu na zážitek v Plzni - Vánoční dárkový poukaz na zážitek dle vlastního výběru nyní od 329,-

› Chci dárkový poukaz ‹

O VR Future:

Jsme největší plzeňská herna virtuální reality s širokým výběrem titulů. Nabízíme skvělé zážitky pro děti i dospělé, herní a vzdělávací aplikace, prodej dárkových poukazů, individuální akce a oslavy, pronájem VR na vaší akci, a také realizaci VR na míru. Najdete nás také na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Fotogalerie
Autor: VR Future - Virtuální realita Plzeň Článek může obsahovat komerční sdělení.

FESTIVAL BONJOUR PLZEŇ 2021

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
FESTIVAL BONJOUR PLZEŇ 2021

Hlavní zprávy

 

Loop jazz SIDE B
uniweb weby