Do FN Plzeň putovalo 200 vánočních přáníček

Naše 15. ZŠ se dlouhodobě zapojuje do různých humanitárních aktivit a žáci i dospělí se snaží pomáhat (stonožkové sbírky, květinový den, strom splněných přání pro domov důchodců…).V loňském roce nás zaujala akce Srdce pro sestry, kdy naše děti namalovaly a vyrobil...

weby na míru UNIWEB

Naše 15. ZŠ se dlouhodobě zapojuje do různých humanitárních aktivit a žáci i dospělí se snaží pomáhat (stonožkové sbírky, květinový den, strom splněných přání pro domov důchodců…).V loňském roce nás zaujala akce Srdce pro sestry, kdy naše děti namalovaly a vyrobily přes 700 srdcí pro sestřičky z FN Plzeň. A protože v nemocnici jsou i dlouhodobí pacienti, napadlo nás, že přáníčka od dětí by je určitě potěšila. Děti tento nápad zaujal a tvorbě přáníček se pod vedením paní učitelek výtvarné výchovy Evy Šrámkové, Moniky Hubkové a Štěpánky Jelínkové věnovaly skoro celý měsíc. Vytvořily 200 vánočních přáníček. Ta i s milým osobním vzkazem putovala do FN Plzeň k pacientům seniorům.Doufáme, že pacienty naše přáníčka potěšila a že jsme mohli přispět k příjemnému prožití Vánoc.Mgr. Ivana Šťastná
                                                                                                                       

Autor: Úřad městského obvodu Plzeň 3 Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

Lite Plzeň
uniweb weby