Hádka s taxikářem kvůli hlasité hudbě vyvrcholila rozbitým sklem

Ve vozidle TAXI spustil jeden z pasažérů hlasitou hudbu z bezdrátového reproduktoru. Při výměně názoru mezi řidičem a čtyřmi pasažéry došlo k hádce kvůli vypnutí hudby.

weby uniweb

 Spor následně vyeskaloval vhozením reproduktoru z venku na zasklení bočních dveří vozu, které jeden z pasažéru, po vystoupení z dopravního prostředku, poškodil. 

Policisté obvodního oddělení se zabývají nahlášeným konfliktem několika osob, který vznikl dne 2. prosince 2021 krátce po osmé hodině večer za jízdy v dopravním prostředku v Plzni na Americké ulici. Skupinka 4 osob si měla objednat odvoz domů prostřednictvím vozidla taxislužby. Cesta by byla zřejmě poklidná, kdyby jeden z pasažéru při jízdě nespustil hlasitou hudbu z bezdrátového reproduktoru. To se nelíbilo řidiči, který po cestujícím požadoval vypnutí zmíněné hudby. Vhledem k tomu, že iniciátor se k věci neměl, došlo mezi všemi uvnitř vozu k hádce. Řidič následně požadoval, aby si všichni pasažéři z vozidla vystoupili, což následně učinili. Po vystoupení z dopravního prostředku měl však jeden z nich ve slovním sporu pokračovat a jeho jednání vůči řidiči vyeskalovalo vhozením zmíněného reproduktoru na boční zasklení dveří vozu, které tímto poškodil.

Posléze se měly všechny čtyři osoby od vozidla vzdálit k nedaleké zástavbě obytných domů do Resslovy ulice, kde se měly schovat v jednom ze vchodů do domu v ulici. Přivolaní policisté osoby v brzké době vypátrali dle udání. Zmíněný aktér, který konflikt dle všeho vyvolal, se k věci následně dobrovolně doznal. Policisté u 22letého mladíka provedli dechovou zkoušku, která vyšla pozitivně, a to 1,79 promile alkoholu. Agresor následně putoval na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Policisté se protiprávním jednáním muže dále zabývají.


NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
3. Koncert ČNSO

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby