Hlavní hvězdou Toyota Víkendu bude nové C-HR

Nová Toyota C-HR má dynamičtější tvary, výkonnější hybridní motor, který dokáže zejména v městském provozu jet na elektřinu až 70 procent času, i modernější technologie, kterým vévodí systém Apple Carplay a Android Auto.


Toyota Víkend
Více na toyota.cz
Termín akce: 25.–26. 1. 2020
Otevírací doba: sobota 9 – 17 h, neděle 9 – 15 h

Cena modernizovaného modelu Toyota C-HR začíná na 539 900 Kč. Očekává se, že největší zájem zákazníků během Toyota Víkendu bude právě o tuto horkou novinku. Zajímavá nabídka je však připravena i pro zákazníky, kteří přijdou pro jiný osobní model či užitkový vůz.

Limitovaná edice Prestige totiž nabízí Toyotu Yaris již za 334 900 Kč, Corolla Hatchback je za 474 900 Kč, varianta Touring Sports za 499 900 Kč a elegantní Sedan za 419 900 Kč. RAV4 bude k mání už za 734 900 Kč. Ke všem těmto modelům je sada zimních pneumatik a vybrané příslušenství zdarma a navíc bonus za výkup stávajícího vozu. K výbavě Prestige lze také dokoupit různé další pakety. Pro zákazníky je připraveno také výhodné financování s nulaprocentním úrokem.

Akční nabídka je připravena také pro zájemce o užitkové vozy a podnikatele. Užitkový model Proace je za akční cenu 434 720 Kč bez DPH, osobní verze Proace Verso je za 412 000 Kč bez DPH, což je zvýhodnění o více než 100 000 Kč oproti standardní ceně.

U užitkové verze Proace činí rozdíl dokonce téměř 150 000 Kč. Oba vozy mají prodlouženou záruku na pět let nebo milion kilometrů. Toyota na ně nabízí také financování s úrokem 3,99 procenta.

Tip pro fanoušky nových automobilů

Pokud jste fanouškem automobilů různých značek a zajímáte se o automobilový průmysl, doporučujeme vám navštívit e-magazín o nových autech www.autonewsletter.cz. Jestliže patříte mezi prodejce automobilů a sháníte webovou aplikaci pro správu zakázek, navštivte stránky www.autoklient.cz.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Fotogalerie
Autor: AutoSystem a.s. Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 22.01.2020 11:240 +
 
Jarní servisní akce

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka