Hledáte specialisty na čištění průmyslových kanalizací a odpadů?

Instalatérská firma Vyčistíme-potrubí.cz provádí čištění průmyslových i domovních odpadů a kanalizací v celém Plzeňském kraji. Přečtěte si recenze spokojených zákazníků.

weby uniweb

Plzenští instalatéři z Vyčistíme-potrubí.cz zasahovali v oděvní firmě v Domažlicích. " Na firmu pana Kudíka jsme se obrátili potom, co nám tři velké instalatérské firmy z Prahy a Plzně odmítli pomoci. Ve firmě přestaly odtékat záchody. Problém byl v tom, že byly v kanalizaci nalezeny prorostlé kořeny a nešly odstranit. Většina firem navrhla pouze bourání a jedna z nich dokonce přiznala, že si se situací nedokáže poradit. Dvakrát proto zasáhla jiná instalatérská firma, to však vydrželo jen na týden."

Bourat kanalizaci oděvní podnik nechtěl, a tak hledal někoho, kdo si se situací poradí. "Sháněli jsme firmu, která by uměla potrubí vyfrézovat, bourání nepřicházelo v úvahu. Kontaktovali místní plzeňskou firmu Vyčistíme-potrubí.cz a vše proběhlo na výbornou. Hned druhý den ráno instaltéři přijeli, kompletně kanalizaci vyčistili a kořeny z ní odstranili. Bylo to opravdu hodně zarostlé, takže práce trvala několik hodin."

Oděvní firma je s prací velice spokojená a doporučuje instalatérskou pohotovost i havarijní službu firmy Vyčistíme-potrubí.cz.


Potřebujete instalatéra? Kontaktuje Vyčistíme-potrubí.cz!

Vyčistíme-potrubí.cz
Adresa:
Plzeňská 96, 332 14, Chotěšov
Telefon:
+420 773 927 799
E-mail:
mariankudik79@seznam.cz
Web:
www.vycistime-potrubi.cz
Facebook:
Vycistimepotrubi

Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Music by Frank Zappa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
uniweb weby