Jaké jsou výhody rovné střechy při stavbě rodinného domu?

Chcete si nechat postavit rodinný dům na klíč? Rozhodujete se, zda zvolit šikmou nebo rovnou střechu? Tady je 5 důvodů proč je rovná střecha tím správným řešením!

weby uniweb

Plochá střecha se jakožto designový prvek dostává do popředí v rámci současného novodobého konceptu architektury. Postavit si dům s rovnou střechou je zkrátka moderní a nese to sebou řadu dalších výhod. S rovnou střechou přichází ekonomická výhoda, protože v domě dochází ke snižování tepelné ztráty, a tak ušetříte na nákladech za vytápění. Krom toho si na střeše můžete vybudovat zelenou terasu nebo zahradu, a vytvoříte si tak svou oázu klidu, kde si můžete dopřát neobyčejný relax a ještě budete ekologičtí. V souvislosti s ekologií lze zmínit další výhodu, a to, že při využití fotovoltaických panelů není tato technika vidět. Poslední výhodoou je jistě to, že pokud stavíte dům s jedinečným a na míru vytvořeným půdorysem, je rovná střecha praktickým řešením, jak co nejlépe uspokojit vaše požadavky v souladu s možným technickým provedením stavby.

Kde si v Plzni nechat postavit rodinný dům na klíč s plochou střechou?

Plzeňská stavební firma BrickHouse s.r.o.rozšiřuje svou nabídku o bungalovy s rovnou střechou. Moderní varianta bungalovu obdélníkového půdorysu a ploché střechy vás okouzlí jednoduchým designem a praktickým řešením celého domu. Dům nabízí komfortní bydlení pro čtyřčlennou rodinu. Při vstupu do objektu lze projít zádveřím, ze kterého je přístupné samostatné WC. Z chodby je přístupná technická místnost, koupelna s vanou a sprchovým koutem, ložnice a dva dětské pokoje. Nesmíme opomenout také obývací části s kuchyňským koutem. Chytré uspořádání domu umožňuje výhled do zahrady z ložnice, dvou sousedních pokojů a obývacího prostoru, z něho je pak navíc přístup na terasu.

Využijte nové nabídky a kontaktujte BrickHouse!

BrickHouse s.r.o.

Telefon: +420 702 060 093 
Telefon: +420 702 060 094
Email: info@brickhouse.cz
Web: www.brickhouse.cz
Facebook: https://www.facebook.com/BrickHouseZdeneDomy/

Fotogalerie
Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Music by Frank Zappa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
3. Koncert ČNSO

Hlavní zprávy

 

Lite Plzeň
uniweb weby