Jaké jsou výhody rovné střechy při stavbě rodinného domu?

Chcete si nechat postavit rodinný dům na klíč? Rozhodujete se, zda zvolit šikmou nebo rovnou střechu? Tady je 5 důvodů proč je rovná střecha tím správným řešením!


Plochá střecha se jakožto designový prvek dostává do popředí v rámci současného novodobého konceptu architektury. Postavit si dům s rovnou střechou je zkrátka moderní a nese to sebou řadu dalších výhod. S rovnou střechou přichází ekonomická výhoda, protože v domě dochází ke snižování tepelné ztráty, a tak ušetříte na nákladech za vytápění. Krom toho si na střeše můžete vybudovat zelenou terasu nebo zahradu, a vytvoříte si tak svou oázu klidu, kde si můžete dopřát neobyčejný relax a ještě budete ekologičtí. V souvislosti s ekologií lze zmínit další výhodu, a to, že při využití fotovoltaických panelů není tato technika vidět. Poslední výhodoou je jistě to, že pokud stavíte dům s jedinečným a na míru vytvořeným půdorysem, je rovná střecha praktickým řešením, jak co nejlépe uspokojit vaše požadavky v souladu s možným technickým provedením stavby.

Kde si v Plzni nechat postavit rodinný dům na klíč s plochou střechou?

Plzeňská stavební firma BrickHouse s.r.o.rozšiřuje svou nabídku o bungalovy s rovnou střechou. Moderní varianta bungalovu obdélníkového půdorysu a ploché střechy vás okouzlí jednoduchým designem a praktickým řešením celého domu. Dům nabízí komfortní bydlení pro čtyřčlennou rodinu. Při vstupu do objektu lze projít zádveřím, ze kterého je přístupné samostatné WC. Z chodby je přístupná technická místnost, koupelna s vanou a sprchovým koutem, ložnice a dva dětské pokoje. Nesmíme opomenout také obývací části s kuchyňským koutem. Chytré uspořádání domu umožňuje výhled do zahrady z ložnice, dvou sousedních pokojů a obývacího prostoru, z něho je pak navíc přístup na terasu.

Využijte nové nabídky a kontaktujte BrickHouse!

BrickHouse s.r.o.

Telefon: +420 702 060 093 
Telefon: +420 702 060 094
Email: info@brickhouse.cz
Web: www.brickhouse.cz
Facebook: https://www.facebook.com/BrickHouseZdeneDomy/

Fotogalerie
Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

The Loop Jazz Club

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

Renault Clio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka