Jumping na Krašovské způsobil mánii. Skákala celá vyprodaná hala.

Jumping aneb skákání na speciálních profi trampolínách se těší v Plzni v Krašovská Aktivity centru obrovské obliby. To mimo jiné potvrdila i sobota 18. února. V ten den se do Krašovské sjeli cvičenci nejen z celé naší republiky, ale i Němci nebo Slováci. Konala se tu totiž Jumping party pod názvem „Right Here, Right Now“.

weby uniweb

Zájem o akci byl od počátku obrovský. I proto se nakonec obsadilo všech více než 100 trampolín a na další zájemce se už bohužel nedostalo. „Je to opravdu neskutečné. Jsme moc rádi, že toto cvičení, které je původem z ČR, je u nás tak populární. Moc děkuji všem lektorům a všem návštěvníkům, kteří dorazili,“ hodnotí akci sama hlavní kreativní manažerka Krašovské Ilona Křížková.

Během tříhodinové show plné světelných efektů a úžasné atmosféry se na pódiu vystřídalo celkem deset lektorů. Za Jumping Master Team, organizátory celé Jumping party, se představil Ondro Brunčák a Miroslav Uriel. Dále se představily lektorky z Pohybového studia J&A Plzeň Míša Kořínková, Veronika Nováková a Jani Ce. domácí tým z Krašovské byl složen z Radka Mulače, Anny Burianové a Ilony Křížkové a v neposlední řadě předcvičovaly i Veronika Vosková a Darča Hartlová.

Fotogalerie
Autor: Michal Křížek Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Víte za co platíte AUTO CB

Hlavní zprávy

 

weby uniweb
uniweb weby