Jumping na Krašovské způsobil mánii. Skákala celá vyprodaná hala.

Jumping aneb skákání na speciálních profi trampolínách se těší v Plzni v Krašovská Aktivity centru obrovské obliby. To mimo jiné potvrdila i sobota 18. února. V ten den se do Krašovské sjeli cvičenci nejen z celé naší republiky, ale i Němci nebo Slováci. Konala se tu totiž Jumping party pod názvem „Right Here, Right Now“.

potisk adapt print

Zájem o akci byl od počátku obrovský. I proto se nakonec obsadilo všech více než 100 trampolín a na další zájemce se už bohužel nedostalo. „Je to opravdu neskutečné. Jsme moc rádi, že toto cvičení, které je původem z ČR, je u nás tak populární. Moc děkuji všem lektorům a všem návštěvníkům, kteří dorazili,“ hodnotí akci sama hlavní kreativní manažerka Krašovské Ilona Křížková.

Během tříhodinové show plné světelných efektů a úžasné atmosféry se na pódiu vystřídalo celkem deset lektorů. Za Jumping Master Team, organizátory celé Jumping party, se představil Ondro Brunčák a Miroslav Uriel. Dále se představily lektorky z Pohybového studia J&A Plzeň Míša Kořínková, Veronika Nováková a Jani Ce. domácí tým z Krašovské byl složen z Radka Mulače, Anny Burianové a Ilony Křížkové a v neposlední řadě předcvičovaly i Veronika Vosková a Darča Hartlová.

Fotogalerie
Autor: Michal Křížek Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 21.01.2020 12:30
1 +
 
Auto CB - Akční nabídka autobaterií

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby