Kam se starou pračkou? K Sudovi!

Koupili jste si domů novou pračku, lednici nebo televizi a nevíte, co se starým spotřebičem? KOVOŠROT SUDA zajišťuje zpětný odběr všech nepotřebných elektromotorů, elektrospotřebičů a elektrozařízení.

weby na míru UNIWEB

Plzeňská společnost KOVOŠROT SUDA se již 25 let specializuje na zpracování kovového odpadu.

Nevíte, kam se starou pračkou nebo lednicí? Odvezte ji k nám 

Zajišťujeme zpětný odběr všech nepotřebných elektromotorů, elektrospotřebičů a elektrozařízení.

Přivezte k nám do Křimic nebo Nýřan starý spotřebič

Přivezte do provozoven v Plzni-Křimicích či v Nýřanech starou televizi, ledničku, vysavač, žehličku, vrtačku, mobil, počítač aj. Vezměte s sebou i další odpad, který je řazen do kategorie nebezpečných – např. baterie či světelné zdroje.

Přístroje nerozebírejte, obsahují řadu látek, které mohou být karcinogenní či toxické. Nechte jejich ekologickou likvidaci na odbornících, ochráníte tak své zdraví a zabráníte možnému úniku jedovatých látek do okolního prostředí.

Zbavte se kovového šrotu za příjemné výkupní ceny

KOVOŠROT SUDA vykupuje kovový odpad od firem i domácností. Velmi příznivé ceny za výkup šrotu platí pro všechny druhy vykupovaných kovů – železo, měď, hliník, olovo, zinek, nerez, ocel, litinu, mangan, nikl, bronz, mosaz, slinuté karbidy i špony z veškerých těchto kovů. V Plzni-Křimicích a Na Lazarce v Nýřanech se postarají i o automotory, olověné akumulátory, chladiče, kabely a lana.

Snadný odvoz

Nemáte-li možnost dopravy kovového šrotu či starých spotřebičů, zajistíme nakládku i odvoz přímo ve vaší firmě či domácnosti. K dispozici jsou valníkové i kontejnerové nákladní vozy a pro velmi objemný odpad také nákladní vozy s hydraulickou rukou s nosností do 1,5 tuny.

KONTAKTUJTE KOVOŠROT PLZEŇ

Email: info@sudasrot.cz
Web: www.kovovysrot.cz
Tel.: 377822990, 602115 122

Autor: KOVOŠROT SUDA s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Monica Mancini

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
porsche plzeň

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
uniweb weby