Kam se starou pračkou? K Sudovi!

Koupili jste si domů novou pračku, lednici nebo televizi a nevíte, co se starým spotřebičem? KOVOŠROT SUDA zajišťuje zpětný odběr všech nepotřebných elektromotorů, elektrospotřebičů a elektrozařízení.


Plzeňská společnost KOVOŠROT SUDA se již 25 let specializuje na zpracování kovového odpadu.

Nevíte, kam se starou pračkou nebo lednicí? Odvezte ji k nám 

Zajišťujeme zpětný odběr všech nepotřebných elektromotorů, elektrospotřebičů a elektrozařízení.

Přivezte k nám do Křimic nebo Nýřan starý spotřebič

Přivezte do provozoven v Plzni-Křimicích či v Nýřanech starou televizi, ledničku, vysavač, žehličku, vrtačku, mobil, počítač aj. Vezměte s sebou i další odpad, který je řazen do kategorie nebezpečných – např. baterie či světelné zdroje.

Přístroje nerozebírejte, obsahují řadu látek, které mohou být karcinogenní či toxické. Nechte jejich ekologickou likvidaci na odbornících, ochráníte tak své zdraví a zabráníte možnému úniku jedovatých látek do okolního prostředí.

Zbavte se kovového šrotu za příjemné výkupní ceny

KOVOŠROT SUDA vykupuje kovový odpad od firem i domácností. Velmi příznivé ceny za výkup šrotu platí pro všechny druhy vykupovaných kovů – železo, měď, hliník, olovo, zinek, nerez, ocel, litinu, mangan, nikl, bronz, mosaz, slinuté karbidy i špony z veškerých těchto kovů. V Plzni-Křimicích a Na Lazarce v Nýřanech se postarají i o automotory, olověné akumulátory, chladiče, kabely a lana.

Snadný odvoz

Nemáte-li možnost dopravy kovového šrotu či starých spotřebičů, zajistíme nakládku i odvoz přímo ve vaší firmě či domácnosti. K dispozici jsou valníkové i kontejnerové nákladní vozy a pro velmi objemný odpad také nákladní vozy s hydraulickou rukou s nosností do 1,5 tuny.

KONTAKTUJTE KOVOŠROT PLZEŇ

Email: info@sudasrot.cz
Web: www.kovovysrot.cz
Tel.: 377822990, 602115 122

Autor: KOVOŠROT SUDA s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

Vizovické Trnkobraní 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq