Kia představuje model Seltos

Společnost KIA Motors oznámila, že nový globální kompaktní model SUV značky ponese název ‚Seltos‘.

SEO UNIWEB

Model Kia Seltos, jehož uvedení na trh je naplánováno na letošní léto, vnese do segmentu kompaktních SUV patřičnou dávku rafinovanosti a troufalosti.

Samotné označení Kia Seltos se inspirovalo legendou z řecké mytologie, a to jménem ‚Celtos‘, které přísluší synovi Hérakla. Písmeno ‚S‘ v upraveném názvu tohoto vozidla má reprezentovat rychlost (Speed) a sportovní charakter vozu, jejž inspiroval smělý a troufalý charakter Celta. Model Seltos, vytvořený pro generaci mileniálů, se od svých konkurentů odlišuje spojením rafinovaného sportovního designu s prostorností a schopnostmi tradičního SUV – zabaleného do kompaktní karoserie.

Seltos zvenčí zaujme řadou rafinovaných detailů, jako např. dlouhou kapotou, výraznou charakteristickou křivkou na předním nárazníku a ostrými prolisy karoserie. Robustní boční linie vkombinaci s prosklením, které se postupně zužuje směrem k zádi vozidla, společně se zadním nárazníkem vč. kovové napodobeniny tlumiče výfuku propůjčují kompaktnímu SUV zdrženlivě sportovní charakter.

Kabinu koncipovanou pro mladé vyznavače moderních technologií charakterizují široké rozmáchlé tvary a výrazné technické detaily. V interiéru najdeme řadu technologií pro maximální pohodlí, konektivitu a intuitivní používání; součástí nevšední kabiny je i špičkový infotainment s dotykovým displejem o velikosti 10,25" a systém náladového osvětlení (Sound Mood Lighting).

Značka Kia rozšiřuje svoji nabídku vozů SUV v souladu s potřebami zákazníků na všech trzích. Nový model do segmentu kompaktních SUV poprvé vnáší tradiční silné stránky vozů Kia – design, kvalitu a moderní technologie.

Model Kia Seltos bude odhalen ještě tento měsíc; prodeje v Koreji i dalších regionech budou následovat v druhé polovině roku 2019.

Tip pro fanoušky nových automobilů

Pokud jste fanouškem automobilů různých značek a zajímáte se o automobilový průmysl, doporučujeme vám navštívit e-magazín o nových autech www.autonewsletter.cz. Jestliže patříte mezi prodejce automobilů a sháníte webovou aplikaci pro správu zakázek, navštivte stránky www.autoklient.cz.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Autor: AutoSystem a.s. Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby uniweb

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 12.06.2019 10:03kia, suv
0 +
 
auto cb fabia ihned k odběru

Hlavní zprávy

 

auto cb home rest2
seo uniweb