Kia zahájila prodej modernizovaného fastbacku Stinger v nejvýkonnější variantě GT

Model Kia Stinger homologovaný dle emisní normy Euro 6d-ISC-FCM startuje na ceně 1 449 980 Kč.

SEO UNIWEB

Přinášíme vám novinky ze světa automobilů.

Propracovaný interiér s novými laky karoserie, materiály, high-tech technologiemi a rozšířené bezpečnostní prvky vč. nové technologie sledování slepého úhlu výhledu na přístrojovém štítu -  to je Facelift Kia Stinger V6.

Od uvedení modelu na český trh v listopadu roku 2017 do listopadu 2020 se tohoto nejvíce řidičsky orientovaného vozu značky Kia prodalo na 114 kusů, přičemž více než 80 % zákazníků si jej zvolilo právě v nejvýkonnější výbavové variantě GT. Model Kia Stinger homologovaný dle emisní normy Euro 6d-ISC-FCM startuje na ceně 1 449 980 Kč.

S modernizací si Stinger ponechává tu nejzajímavější pohonnou jednotku, vrcholný dvojitě přeplňovaný vidlicový šestiválec o objemu 3,3 litru z rodiny pohonných jednotek ‚Lambda‘ nabízející až 366 koní při 6000 ot./min. Exteriér byl decentně osvěžen novým designem 19“ kol z lehké slitiny, inovovaným vzhledem předních full LED světlometů a přepracovanými zadními svítilnami s rozšířenou plochou svícení a 10 samostatnými LED světlomety inspirovanými motorsportem.

V interiéru je novinkou přepracovaný design vybraných prvků (bezrámečkové zpětné zrcátko, nové prošívání výplně dveří a další), ambientní osvětlení s až 64 barevnými variantami a inovovaný palubní infotainment s dotykovým 10,25“ displejem a novými funkcemi vč. telematického systému UVO Connect. Zákazníkům jsou bez příplatku dostupné i nové bezpečnostní a asistenční systémy, jako je kamerový asistent sledování mrtvého úhlu (BVM), který zobrazuje situaci na přístrojovém štítu při aktivaci blinkru, systém autonomního nouzového brzdění s funkcí odvrácení kolize při odbočování na křižovatce (FCA – Junction), asistent následování v jízdním pruhu (LFA) a asistent pro jízdu na dálnici (HDA).

Novinkou mezi příplatkovou výbavou je za cenu 10 000 Kč paket obsahující prémiové provedení sedadel v broušené kůži, kožené bočnice, bezpečnostní pásy v červené barvě a červenou nití prošívaná sedadla a výplně dveře, středový panel včetně volantu a koberečky. Zákazníci mohou vybírat mezi 10 barvami laků karoserie, přičemž zelený odstín s názvem ‚Ascot Green‘ mohou volit úplně poprvé. S modelem se standardně pojí i nabízená sedmiletá tovární záruka Kia s omezením na 150 tisíc kilometrů.

Tip na přehled nových aut v ČR skladem

Pokud přemýšlíte o nákupu nového automobilu, doporučujeme vám navštívit stránku Nová auta.

Fotogalerie
Autor: AutoSystem a.s. Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
po 14.12.2020 12:40kia
4 +
 

Hlavní zprávy

 

seo uniweb