Langmatz CZ s.r.o. nabízí 10 hlavních výhod řešení inženýrské výstavby v centru měst

Výsledek srovnání aneb 10 hlavních výhod našeho řešení inženýrské výstavby v centru měst

Prodej hovězího masa od farmáře

Dodáváme variabilní zemní kabelové šachty na míru

  1. Námi dodávané prefabrikované šachty pro kabely mají připravená místa k proražení v šachtě, stejně tak adaptéry k proražení, pružné adaptéry k vyříznutí, šachty mají připravené pravoúhlé otvory a oceníte také možnost stupňovitých ucpávek do průchodkových adaptérů.

  2. Další výhodou je VarioModul k rámům

  3. Můžete si vybrat z pestré nabídky poklopů (betonový, litinový, k zadláždění, poklop ze slzičkového plechu, polykarbonátový poklop). Poklopy systémových kabelových šachet mohou mít různé uzavírání (colt telenet klíč, LIC lock, šestihran klíč, šroub imbus či mohou být bez uzavírání).

  4. Nabízíme varianty pro dna šachet, dno s odvodem vody, poklopy s pružnou vložkou, transportní ložení šachty či žárově zinkované ocelové části šachet.

  5. Nabízíme modulární šachty (libovolná kombinace základu šachty s různými typy rámů, nabízíme modelové řady s označením EK 268, EK 278, EK 358, EK 368, EK 378, EK 478, EK 628, EK 288, EK 338, EK 648, EK 388, EK 328, EK 508, EK 428, EK 708, EK 728, EK 738, EK 748.

  6. Dále máme v nabídce ekonomické kompaktní šachty

  7. Šachty s označením Basicline oceníte všude tam, kde není vysoký požadavek na zatížení.

  8. Samozřejmě také nabízíme vešketeré potřebné příslušenství ke kabelovým šachtám jako jsou těsnění průchodky, výšková vyrovnání, zdvihací háky, adaptační desky, zavírací desky, průchodkové adaptéry, stupňovité ucpávky, redukce, nástroje k fixaci uzavírání, objímkové vložky a držáky, krytky, variomodul, spojovací sady, stupadlový systém, nástroje k demontáži.

  9. Můžete se spolehnout na zkušený a profesionální tým. Mateřská firma Langmatz se více než 50 let specializuje na systémová technická řešení pro telekomunikace, oblast silnoproudu a signalizační technik.

  10. Firma staví na revoluční technologii 3D-ribFrame, která dovoluje vyrábět extrémně pevné produkty s nízkou hmotností, které jsou zároveň odolné proti povětrnostním vlivům, vysoké teplotě i chemickým látkám. Zemní kabelové šachty LIC z polykarbonátu vyrobeného za pomoci 3D-ribFrame technologie snesou zatížení až 40 tun.

Langmatz CZ s.r.o. - kontakty

Web www.langmatz.cz

Autor: Online Správce Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
čt 09.01.2020 11:44
0 +
 
ČEZ - Čistá energie zítřka

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby