LEXUS oznamuje tři evropské premiéry v rámci ženevského autosalonu 2020

Koncepční model LF-30 Electrified je ukázkou toho nejlepšího z moderního designu a technologií, které Lexus zvažuje pro budoucí elektrifikaci své značky a které napomáhají k radosti z řízení.


Lexus si na autosalon Ženeva 2020 naplánoval tři evropské premiéry, které zahrnují nové produkty uváděné v brzké době na trh a koncepční model vyjadřující designovou a technologickou vizi budoucího elektromobilu značky.

Koncepční model LF-30 Electrified je ukázkou toho nejlepšího z moderního designu a technologií, které Lexus zvažuje pro budoucí elektrifikaci své značky a které napomáhají k radosti z řízení. Cílem strategie ‚Lexus Electrified‘ je nabídnout volbu, praktičnost a nadšení těm spotřebitelům, kteří jsou připraveni opustit limity konvenčních pohonů.

UX 300e je první bateriový elektromobil značky Lexus a současně první model, který se bude vyrábět pod praporem strategie ‚Lexus Electrified‘. Pyšní se markantním designem a vysokou praktičností originálního městského kompaktního crossoveru UX, stejně tak jako kultivovaným projevem, jízdní dynamikou a všemi charakteristickými přednostmi vozů Lexus v otázkách pohodlí, mimořádné kvality a spolehlivosti.

Nový Lexus LC 500 Convertible se připojuje k vlajkovému kupé LC v roli ctižádostivého nejatraktivnějšího zástupce značky Lexus. Vůz navržený s cílem vyjádřit elementární krásu se pyšní důrazem na každý detail, typickým pro značku Lexus, přitahuje pozornost se staženou i nataženou střechou a dokáže zprostředkovat požitek z jízdy oslovující všechny lidské smysly.

Stánek č. 4211 značky Lexus bude umístěn v hale č. 4 výstavního centra Palexpo. Digitální tiskové konference Lexus se budou pořádat kdykoli v průběhu dnů určených pro novináře (3. a 4. března 2020). Zástupci médií se mohou na stánku Lexus zastavit v libovolném čase, který jim vyhovuje, a prostřednictvím samostatné obrazovky se seznámit se značkou Lexus a produktovými informacemi.

Tip pro fanoušky nových automobilů 

Pokud jste fanouškem automobilů různých značek a zajímáte se o automobilový průmysl, doporučujeme vám navštívit e-magazín o nových autech www.autonewsletter.cz. Jestliže patříte mezi prodejce automobilů a sháníte webovou aplikaci pro správu zakázek, navštivte stránky www.autoklient.cz.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání

Fotogalerie
Autor: AutoSystem a.s. Článek může obsahovat komerční sdělení.

ČNSO studio

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
čt 06.02.2020 11:010 +
 
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka