Klatovská LIC technika s.r.o. slaví 20 let na českém trhu

LIC technika s.r.o. slaví významné výročí. Již 20 let působí na českém trhu jako dodavatel a specialista na kabelové šachty, podzemní rozvaděče, chodecká tlačítka, tlumiče vibrací, venkovní jistící skříně, domovní průchodky a další výrobky.

mobil pohotovost

V souvislosti s výročím proběhla plánovaná oslava pro naše zaměstnance, v nádherně připravených prostorech kavárny a zahrady hotelu Rozvoj. Ve velmi přátelské, příjemné a veselé atmosféře se zde sešlo se zaměstnanci nejen vedení firmy LIC technika, ale i jednatelé mateřské firmy Langmatz GmbH z Garmisch-Partenkirchenu.

Společně jsme zavzpomínali na začátky, zhodnotili vývoj a současné úspěchy klatovské firmy, za kterými stojí dlouhodobě kvalitní práce našich zaměstnanců.

Ti byli seznámeni se směřováním firmy k dalšímu růstu, významnosti a dalším úspěchům, kterých chceme dosáhnout společně s mateřskou firmou, pro níž jsme významným obchodním partnerem. Pomocným krokem ke společné cestě za vytyčenými cíly bude, mateřskou firmou navrhované, přejmenování naší firmy na Langmatz CZ s.r.o., abychom zesílili významnost a úspěchy této „značky“ a vysoké technické kvality jejích výrobků (více k historii firmy Langmatz GmbH na našich webových stránkách www.lic.cz).

Pevně věříme, že se nám podaří zvládnout i nepříznivou situaci s nedostatkem pracovních sil a rádi mezi sebe přijmeme do našeho 2- směnného provozu každého, kdo ocení zázemí stabilní firmy, dlouhodobou práci a přátelské vzájemné vztahy.

Přejeme všem čtenářům příjemné a úspěšné „babí léto“.

O firmě LIC technika, s.r.o.

Psal se rok 1963, kdy pan Hanz Langmatz založil v Garmisch-Partenkirchenu závod LIC Langmatz Industrie Chemie a začal s 5 spolupracovníky zpracovávat plasty - polyethylen a posléze také polykarbonát.

Firma Langmatz se více než 50 let specializuje na systémová technická řešení pro telekomunikace, oblast silnoproudu a signalizační techniku a pro svá inovativní řešení získává početná ocenění (například: 2016 AOK Bayern - 2.místo v kategorii Zdravý management; 2015 GreenTec Award mezi prvními třemi v kategorii Recyklace a náhradní zdroje, 2013 WPC Inovationspreis Kolín v kategorii Produktový vývoj a design)

Na trh České republiky vstoupila německá firma Langmatz společně se Západočeskou energetikou a.s. v roce 1998 pod názvem LIC®technika, s.r.o., která má sídlo v Klatovech.

Dnes je firma LIC technika, s.r.o. dceřinnou společností firmy Langmatz GmbH sídlící v Garmisch-Partenkirchenu.

LIC technika, s.r.o. - kontakty
Adresa: Dr.Sedláka 763,339 01 Klatovy
E-mail: lic@lic.cz
Telefon: +420 376 555 711
Web: www.lic.cz

Fotogalerie
Autor: LIC technika s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

scala nedvěd květ

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
SZO

Hlavní zprávy

 

sandero auto cb
seo uniweb