Luxusní nábytek dá koupelně jiný rozměr

Koupelna je správným místem pro každodenní relax a odpočinek. Když jí navíc dáte luxusní nádech stane se koupelna oázou klidu. Budete v ní ještě raději trávit čas a užijete si své designové kousky.

weby uniweb

Luxusní koupelna má styl

Luxus znamená pro každého něco jiného. Pro někoho je to vana na nožíčkách a mramorová deska pod umyvadlem, pro firmu Kreiner je to pohodlná koupelna z kvalitních materiálů, s dostatkem úložného prostoru, zařízená osobitými doplňky.…a třeba i s luxusní volně stojící vanou od Villeroy Boch.

Kvalitní koupelnový nábytek

Od kvalitního koupelnového nábytku budete očekávat: dostatek úložného prostoru, kvalitní a časem prověřené materiály a precizní zpracování. V Kreineru vám pomohou vybrat nejpraktičtější nábytek právě pro vás. 

Vlajkovou lodí v luxusním nábytku jsou značky Villeroy Boch a Keuco. U těchto značek si můžete být jistí kvalitou zpracování a unikátním designem. Nábytek těchto značek bude ozdobou vaší koupelny! 

Luxusní koupelny firmy Kreiner

V roce 2004 byla slavnostně otevřena největší luxusní vzorkovna koupelen v ČR ve Vejprnicích u Plzně. Ojedinělé v ČR je představení stylu The House of Villeroy & Boch, kde jsou luxusní koupelny vybaveny do posledního detailu. K naprostému uspokojení zákazníků je k dispozici odborný personál a součástí služeb zákazníkům i grafická vizualizace návrhů koupelen na PC. 

Ve velkých prostorách firma Kreiner představuje poslední trendy v sanitární keramice, koupelnových doplňcích a armaturách. Zákazník zde najde řadu plně funkčních koupelen, sprchových koutů i saun, které si před nákupem může sám vyzkoušet.

Zákazník na prvním místě

Celý kolektiv zaměstnanců firmy Kreiner je připraven co nejlépe uspokojit vaše požadavky a přání. 

Kde společnost Kreiner najdete? 

Adresa: Tyršova 686, 330 27 Vejprnice u Plzně

ESHOP: http://www.eshop-kreiner.cz/cs/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/kreiner.cz

Autor: KREINER, spol. s r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
uniweb weby