Matrace na míru v Plzni? Ano! V jakémkoliv rozměru si budete přát

Sháníte v Plzni matrace na míru? Zajděte k nám do obchodu v Malické ulici a domluvíme se na vašich potřebách.

weby uniweb

Dodáváme standardní i atypické rozměry matrací na míru

Pokud hledáte kvalitní matrace s dlouhou životností ať už ve standardních rozměrech nebo potřebujete atypickou variantu na míru, pomůžeme vám! Většinou naši zákazníci vyžadují rozměr matrace 90 cm x 200 cm, která je určena pro jednolůžko. Ve studentských a dětských pokojích vybavujeme obvykle postele matracemi o rozměrech 80 x 190 cm anebo 80 x 180 cm. V nabídce máme samozřejmě také jednolůžkové matrace 140 x 200 cm, které poskytují větší míru komfortu

Pro běžná, dostatečně pohodlná dvoulůžka máme k dispozici matrace o rozměrech 160 x 200 cm. Ještě pohodlnější spaní pro dva zajistí matrace 180 cm x 200 cm.

Tvrdost matrace na míru

Tuhost či pocitová tvrdost matrace je záležitost vašeho konkrétního požadavku, nálady a subjektivního vnímání. Nejdůležitějším parametrem pro výběr je vždy a pouze váš pocit spokojenosti. Pro těžší váhy může být tvrdá matrace pocitově měkká a naopak. Většina výrobců matrací uvádí tvrdost pomocí stupnice 1 (měkká) až 4 (extrémně tvrdá). Se stupnicí tvrdosti si rozhodně nelamte hlavu a přijďte si k nám na prodejnu v Plzni tvrdost matrací vyzkoušet na vlastní kůži. Rádi vám odpovíme na všechny otázky a pomůžeme vám vybrat správnou matraci pro vaše zdravé spaní (například zdravotní pěnové matrace).

Poznámka: příliš měkká matrace je hrozba pro bederní páteř. Pokud máte potíže se zády a hledáte ortopedické matrace, doporučujeme vám vyzkoušet zdravotní matrace.

Typy matrací podle druhu materiálu

Mezi nejprodávanější typy matrací patří pěnové matrace, které jsou vyráběny z různých typů polyuretanových (PUR) pěn, studených (HR) či RE desek nebo různých fyziologicky zónovaných profilů. Jsou vhodné jak na pevné, tak i na lamelové rošty. Dalším typem materiálu je paměťová pěna. Tento materiál se dokonale přizpůsobí vašemu tělu, reaguje na tělesnou teplotu a stabilizuje ho v optimální poloze. Dále máme v nabídce latexové matrace. Ty jsou vhodné na lamelový rošt a vynikají dlouhou životností a stálostí

Pružinové matrace naopak nejsou vhodné pro uložení na lamelový rošt, jelikož jsou vlastně náhraodu roštu. Výhodou pružinových matrací je dobré odvětrávání a tím i odolnost proti plísním. Pro alergiky jsou vhodné matrace z BIO pěny free PUR-GREENFIRST® s přísadou výtažků z citronu, levandule a eukalyptu, bez chemických a fixačních látek.

V nabídce máme také antidekubitní matrace (proti proleženinám), které jsou speciálně vyvinuté pro zdravotnictví a pečovatelství. Matrace jsou klinicky testované a jsou navržené tak, aby snižovaly riziko vzniku proleženin (dekubitů) u dlouhodobě ležících pacientů.

Vyberte si novou matraci na míru na plzeňské prodejně. S dopravou zdarma!

Přijďte do naší prodejny v Plzni v Malické ulice a prohlédněte si a hlavně vyzkoušejte nové modely matrací  pro rok 2018. Rádi vám předvedeme a vysvětlíme nově používané materiály a trendy v oblatsi zdravého spánku. Těšíme se na vás!

Kudy k nám?

Matrimex s.r.o.
Malická 3, 301 00  Plzeň

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hod.  Jsme prodejce i výrobce matrací.

Telefon: +420 777 201 080
E-mail: info@matrace-store.cz
E-shop: www.matrace-store.cz

Autor: Ivo Petrásek - WEBSTR Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
PolyMedia

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
uniweb weby