Nastává velký jarní úklid. Plzeňská firma ÚKLID PRESTO nabízí strojové čištění chodeb a garážových stání v bytových domech

Každý si přeje mít čistý a uklizený dům, ale často nám na to chybí čas nebo energie. Firma ÚKLID PRESTO Vám s tím ráda pomůže.


Plzeňská firma ÚKLID PRESTO Vám může nabídnout své schopnosti, které nabývá již od roku 1993, za tuto dobu má již na kontě nespočet zkušeností s profesionálním úklidem včetně strojového čištění chodeb a garážových stání. Poradí si nejen s úklidem domácností a firem, ale také s úklidem po renovaci, po dokončení novostavby nebo tam, kde se neobejdete bez profesionální úklidové techniky. 

Navštivte UklidPresto.cz a objednejte si úklidové služby ještě dnes. Pokud potřebujete mít dokonale čisté prostory, nechte si od firmy ÚKLID PRESTO provést čištění ozónem. Tato metoda zaručuje vysoce účinnou dezinfekci uzavřených prostor, domácností, bytů, domů, firem, či kanceláří, ale také vozidel.

Firma ÚKLID PRESTO se s garancí čistoty a spokojenosti může stát vaším spolehlivým partnerem pro veškeré úklidové potřeby. 

Komerční úklid pro podniky

Pro podnikatele a firmy je důležité udržovat své prostory čisté a příjemné pro zaměstnance i zákazníky. Firma ÚKLID PRESTO nabízí komerční úklidové služby pro plzeňské podniky a firmy. Proškolení úklidoví specialisté se postarají o úklid kanceláří, skladů, restaurací a dalších komerčních prostor. Díky jejich službám si můžete být jisti, že vaše pracoviště bude vždy čisté a kvalitně připravené na práci.

Profesionální úklid pro domácnosti

Firma ÚKLID PRESTO Vám nabízí širokou škálu úklidových služeb pro domácnosti v rámci pravidelného úklidu či jednorázového úklidu. Profesionální zaměstnanci se postarají o vaše podlahy, okna, koupelnu, kuchyň a další části domova tak, aby vše vypadalo jako ze škatulky.

Image title

Pokud máte zájem o vytvoření cenové nabídky, kontaktujte nás a využijte nezávazné konzultace. Díky tomu získáte cenovou nabídku přesně odpovídající velikosti prostorů a prováděných služeb. V případě, že jste rozhodnuti pro okamžité objednání jednorázového nebo pravidelného úklidu, v takovém případě využijte rychlé poptávky

ÚKLID-PRESTO, s. r. o.

Mobil: +420 724 055 081
E-mail: info@uklidpresto.cz
Web: www.uklidpresto.cz

Fotogalerie
Autor: Michal Dvořák Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Nový Superb

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka