Největší archová ofsetová tiskárna v České republice má nového obchodního ředitele

Plzeňská tiskárna TYPOS má od února letošního roku nového obchodního ředitele. Stal se jím Robert Vukelić, který doposud pracoval pro skupinu EDS (Euro-Druckservice GmbH), jejíž je TYPOS součástí. Skupina EDS je považována za jedničku na trhu v poskytování tiskových služeb ve středovýchodní Evropě.

weby uniweb

Pan Vukelić se v pozici obchodního ředitele tiskárny TYPOS soustředí především na další rozvoj obchodních aktivit v České republice a v zahraničí. Cílem je získávání nových zákazníků – především v regionu Prahy a v retailovém segmentu.

V oblasti polygrafie má pan Vukelić mnohaleté zkušenosti. Vystudoval management tisku na univerzitě ve Stuttgartu a celou svou profesní kariéru strávil v polygrafickém průmyslu. Neznámým prostředím není pro pana Vukeliće ani tiskárna TYPOS, neboť se s ní seznámil již během svého působení ve skupině EDS.

Pro holdingovou společnost EDS pracuje pan Vukelić jako ředitel pro rozvoj obchodu od roku 2016. Jeho role v rámci skupiny pro obchod na balkánském regionu zůstává zachována. Stejně tak bude pan Vukelić i nadále zodpovídat za obchod s německou rodinnou společností Schwarz Gruppe (např. Kaufland), která je považována za druhého největšího maloobchodníka na světě a za největšího zaměstnavatele v Německu.

Pan Vukelić je rodilý Němec, vyrůstal ve Stuttgartu a má srbo-chorvatské rodiče. V letech 2006 – 2016 pracoval pro Novotisk (VLP) jako výkonný ředitel s několika funkcemi. Od té doby žije se svou rodinou v Praze. Díky tomu hovoří několika jazyky. Kromě rodné němčiny a srbštiny hovoří také anglicky a česky.


Informace o společnosti „Typos, tiskařské závody, s.r.o.“ (www.typos.cz)
Jednatel: Dominik Metzler (od roku 2015)
 
Společnost TYPOS, součást skupiny EDS (Euro-Druckservice GmbH), je významnou evropskou tiskárnou se specializací na velkonákladový tisk katalogů, manuálů, brožur, knih a celé řady dalších produktů. Nabízíme široké portfolio tiskových technologií – archový ofsetový tisk, kotoučový tisk z role na roli a malonákladový digitální tisk. Součástí nabízených služeb je také předtisková příprava a knihařské zpracování tiskovin.
Jsme moderní tiskárna s dlouholetou tradicí v polygrafickém průmyslu. Ke každému zákazníkovi i zakázce přistupujeme individuálně, dbáme na vysokou kvalitu a neustále investujeme do nových technologií a strojů.

TYPOS v číslech

Roční obrat v eurech | ca. 22.000.000
Počet zaměstnanců | 240
Rok založení | 1991
Podíl exportu | více než 50 %
Nepřetržitý provoz | 24/7
Výrobní závody | 2 (Plzeň a Klatovy)

Fotogalerie
Autor: Typos, tiskařské závody, s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
sebevědomá fabia auto cb

Hlavní zprávy

 

čez zprávy CEZ pomahej pohybem
uniweb weby