Nosní odsávačky - nutná záležitost pro miminka i maminky

S narozením miminka nastává pro každou maminku nádherné období, často však i velmi náročné, protože rýma je trápení pro malé i velké. Nosní odsávačka by proto neměla chybět v základní výbavě pro miminko.

jaro auto cb

Miminko samo smrkat neumí, a to až do minimálně pátého měsíce. Nosní odsávačka patří do základní výbavy pro miminko a slouží mu už od prvního dne. Správné dýchání je pro něj velmi důležité – zlepšuje imunitní systém a odolnost vůči stresu. Odsávačky hlenů jsou potřebné nejen při každodenní hygieně, ale hlavně také při rýmě nebo alergiích.
V případě nahromadění nosního sekretu se v nose tvoří dobré prostředí pro bakterie a viry, přičemž pak snadno dochází k zánětu středního ucha a k dalším zdravotním problémům. 

Potřebná a užitečná pomůcka

Bezpečí a šetrnost je pro vaše miminko to nejdůležitější. Například u elektrických odsávaček se díky měkkým silikonovým nástavcům vyhnete poškození a podráždění nosní dutiny vašeho miminka. Naopak jiné varianty odsávaček nemusí vždy zaručit bezpečnou manipulaci, následně musíte dbát na zvýšenou opatrnost.

Jaké odsávačky jsou nejlepší a jak vybrat tu správnou?

Každá maminka se shodne na tom, že miminko, které nemůže pořádně dýchat, je neklidné, pořádně se nenakrmí a nevyspí. Ke klidnému spánku vašeho dítěte i vás vám mohou například pomoci elektrické odsávačky hlenů ARMOLINE
Pokud koupíte odsávačku oceníte také její výkon a technologické provedení. Dnešní odsávačky zvládnou až tisíc odsátí a potom lze baterie jednoduše vyměnit. Přitom jsou maximálně tiché a bezpečné

Pří vybírání té správné odsávačky vám může pomoci online web, který je sestavený specializovaným eshopem se zdravotnickou technikou a dezinfekcemi. Dozvíte se tam jak vybrat nosní odsávačku, také jak správně takovou odsávačku používat a zjistíte všechny plusy i mínusy.

Poznámka redakce: Sací láhev společně s hadicemi a sací špičkou je potřeba po každém použití mýt a dezinfikovat. K dezinfekci odsávaček hlenů doporučujeme kvalitní dezinfekce STÉRIDINE, které splňují nejnáročnější kritéria pro zvláště citlivé lidi, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi. 

Autor: Jesika Žigová Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ŠKODA PLUS referenční vozy

Hlavní zprávy

 

auto cb prislusenstvi
uniweb weby