Nový responzivní web pro reality GLOBÁL

Inovovali jsme webové stránky plzeňské realitní společnosti GLOBÁL, s.r.o. Nyní jsou www stránky plně responzivní a plnohodnotně se zobrazují na chytrých telefonech, tabletech a samozřejmě také na tradičních PC a noteboocích. Jsme velmi rádi, že s touto tradiční plzeňskou realitkou dlouhodobě spolupracujeme.

weby uniweb

Společnost GLOBÁL, s.r.o. má nový responzivní web od UNIWEBU

Společnost GLOBÁL, s.r.o., reality a poradenství, byla založena v roce 1992 a má tedy dlouhodobou tradici na trhu s nemovitostmi. Firma GLOBÁL pomohla při prodeji nemovitostí již více než stovkám zákazníků. Činnost firmy se během doby rozšířila také o finanční služby sesterské společnosti GLOBAL ONE. Rovněž se zabývá developerskou činností – výstavbou a prodejem nových domů, bytů a vil.

Děkujeme firmě GLOBÁL - silnému hráči na trhu s nemovitostmi, že si nás zvolila pro realizaci důležité změny v oblasti online marketingu. Společně jsme realizovali přechod původního webu na novou responzivní technologii a dnes již mohou klienti GLOBÁLu pohodlně surfovat pomocí svých tabletů a mobilních telefonů na stránkách www.realityglobal.cz.

UNIWEB při přechodu na nový web zajistil:

Máte zájem o obdobné řešení? Kontaktujte UNIWEB!

UNIWEB, s.r.o.

Kopeckého sady 13
Plzeň 301 00

e-mail: uniweb@uniweb.cz

web: www.uniweb.cz

Připojte se k nám na FACEBOOKu!

Autor: Jan Vavřička Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Monica Mancini
uniweb weby