Obvodu s úklidem a dalšími pracemi pomůže nový valník

Vedení plzeňského centrálního obvodu předalo Odboru dopravy a životního ÚMO Plzeň 3 prostředí klíčky od nového valníku Citroën Jumper, se kterým odbor a s pracovníky Veřejné služby, Veřejně prospěšných prací a Obecně prospěšných prací zajišťuje úklidové a další práce obecně prospěšného charakteru spojené s životním prostředím v centrálním obvodu.

První veřejné kluziště v Plzni

Klíčky od auta předal pracovníkům starosta centrálního obvodu David Procházka s I. místostarostou Petrem Balounem.

„Nové auto pracovníkům zpříjemní jejich náročnou práci a bude sloužit nejenom k jejich rychlé přepravě na pracoviště, ale také k tomu, aby mohli pružně reagovat na podněty občanů a byli včas k dispozici. Valník bude rovněž použit k převozu nahromaděného materiálu, jako jsou např. větve, listí, hlína nebo písek či k převozu mobiliáře. Doufáme, že pomůže naplňovat heslo, které je umístěné na vozidle, tedy Náš obvod – naše starost“, informuje starosta David Procházka.

„Tento malý náklaďák bude zcela jistě využit i pro další potřeby úřadu, například při odvozu skartace a stěhování nábytku a v neposlední řadě bude skvělým pomocníkem při zajišťování akcí pořádaných naším obvodem. Své uplatnění najde i při technickém zabezpečení voleb“, doplnil I. místostarosta Petr Baloun.

Pro lepší rozpoznání vozidla je nový valník opatřen registrační značkou na přání MO3 UKLID, která byla obvodu vydána Magistrátem města Plzně zdarma jako samosprávné části města.

Fotogalerie
Autor: Miroslav Knotek Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
po 03.02.2020 07:38
0 +
 
Renault Clio

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby