Obytné vozy prodáváme již od roku 2013

Co přinesly osmileté zkušenosti v prodeji obytných vozů? A jak vypadá přehled obytných vozů na prodej pro rok 2021?

weby na míru UNIWEB

Vášeň pro auta a cestování - to nás přivedlo k tomu, že jsme si otevřeli vlastní prodejnu a půjčovnu obytných vozů v Plzni. Díky našim zkušenostem v cestování, přístupu k zákazníkům a odborným znalostem už vám osmým rokem přinášíme nevšední zážitky, společně strávené chvíle, příběhy a svobodu na cestách. Pro mnohé z vás už není obytňák jen nevšední záležitost. Stal se, stejně jako pro nás, životním stylem. S měnícími se požadavky a nároky našich zákazníků musíme nabídku našich vozů neustále aktualizovat, a proto vám přinášíme jednoduchý přehled - toto jsou obytné vozy na prodej pro rok 2021.

Na co se můžete těšit?

  • Kolekce vozů značky RIMOR - obytné vozy již od 1 065 000 Kč. Základní výbava nejlevnějšího modelu obsahuje funkce pro řidiče ABS, ESP, ASR, 2x airbag, elektrická zrcádka. Pro zpříjemnění cesty slouží příprava pro rádio, TV i reproduktory a z kuchyňského vybavení se můžete těšit na tříplotýnkový plynový vařič, lednici. Doplňková výbava obsahuje možnosti jako markýza, moskytiéra, klimatizace v kabině řidiče, dálkové ovládání topení přes chytrý telefon a mnoho dalšího
  • Kolekce vozů značky SUNLIGHT - obytné vozy již od  1 075 000 Kč. Součástí zákadní výbavy nejlevnějšího modelu jsou funkce ABS, ESP, ASR a 1x airbag, které slouží řidiči pro bezpečnou a komfortní jízdu. Výhodou je asistent rozjezdu do kopce. Pro zpříjemnění během jízdy slouží USB a držák tabletu. Z kuchyňského vybavení se můžete těšit na sporták se třemi hořáky a skleněným krytem, mrazákem a lednicí. Zákazníci mají možnost vybrat si z doplňkové výbavy například střešní okno, tempomat, přípravu na TV, couvací kameru a rádio včetně reproduktorů, elektricky vyhřívaná zpětná zrcádka, zásuvky v garáži a kuchyňském koutě nebo markýzu. 

Máte zájem o další informace, konkrétní model nebo potřebujete užitečné rady?

Zavolejte nám!

Autor: Obytné vozy, karavany RIMOR Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Music by Frank Zappa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby