Odpovědný a profesionální přístup, tak hodnotí zákazníci plzeňskou instalatérskou firmu

Přečtěte si rozhovor s majitelem SVJ v Mladé Boleslavi, který hovoří o zkušenosti s instalatérskou firmou Vyčistíme-potrubí.cz.

potisk adapt print

Najít šikovného a poctivého instalatéra v Plzni a okolí může být těžké. Přinášíme vám recenzi majitele SVJ z Mladé Boleslavi, který se podělil o svou zkušenost s místní instalatérskou firmou Vyčistíme-potrubí.cz.

Pan Rada našel firmu na internetu a oslovil ji s prosbou vyčistit stoupačky pro SVJ Mladá Boleslav. Na místě provedli instalatéři diagnostiku a zjistili, že díky tvrdé vápencové vodě, která na Boleslavsku je, byly všechny trubky téměř zcela ucpané. Navíc se místní stoupačky měnily naposled v devadesátých letech.

"Pan Kudík nejdřív zkoušel stoupačky čistit za pomoci vysokého tlaku. Ty byly už ale tak opotřebené, že muselo nakonec dojít ke stříhání trubek a společně jsme došli k řešení pořídit zcela nové stoupačky. S tak odborným přístupem k problému, profesionalitou a rychlostí jsem se ještě nesetkal," hovoří o zkušenosti majitel zmiňovaného SVJ.

"Po přijetí nového řešení jsme během jednoho týdne vyřešili celý plán prací včetně financí, technologií a způsobu, jakým bude vše provedeno. Pan Kudík zvládnul za 3 dny vyčistit osmipatrový panelový dům, kde jsou na každém podlaží umístěny 3 byty. Krom toho si ho všichni nájemníci oblíbili. Bez problému mnohým nájemníkům pomohl s instalaterskými pracemi přímo v jejich bytech. Vyměnil jim baterie a všem vysvětlil, jak bude práce na domě probíhat a co je potřeba udělat, aby po zásahu vše správně fungovalo,"
komentuje pan Rada a dodává, že ho velmi mrzí, že podobná firma neexistuje v okolí Mladé Boleslavi.

Na místě instalatéři zjistili i další závadu na odpadovém potrubí. "Každý instalatér by udělal svou práci a odešel. Pan Kudík nejen že neodejde, dokud není práce hotová a zcela zkontrolovaná, ale odhalil také další závadu v podobě ucpaných odpadů a bez problému ji odstranil. Navíc nám doporučil pořídit pro panelový dům úpravnu vody, abychom desetiletí nemuseli mít žádný problém s usazeninami. Na jeho doporučení se všichni nájemníci shodli, že úpravnu vody pořídíme. Nyní jako jeden z mála panelových domů máme vlastní úpravnu vody přímo uvnitř budovy. Panu Kudíkovi za precizně odvedenou práci velké díky."

Potřebujete i vy služby instalatéra? Kontaktujte Vyčistíme-potrubí.cz

Vyčistíme-potrubí.cz

Plzeňská 96, 332 14, Chotěšov
Telefon: +420 773 927 799
Web:
vycistime-potrubi.cz
E-mail: mariankudik79@seznam.cz
Facebook: 
Vycistimepotrubi

Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby