Přemýšlíte jak snížit náklady na provoz vaší firmy? Máme pro vás řešení!

Fotovoltaika pro firmy, školy, podniky a provozovny umožní ekologický, levný a soběstačný chod vašeho podnikání.

weby uniweb

Solární panely na střechách komerčních budov už nejsou nezvyklou záležitostí. Stále více firem využívá fotovoltaiku na klíč a důvodů je hned několik. Jedním z hlavních je však celková úspora nákladů na provoz a ochrana před rostoucími cenami elektřiny. Hledáte i vy možnost, jak zvýšit a zoptimalizovat energetickou soběstačnost vašeho komerčního objektu? Nabízíme řešení pro výrobní haly, sklady, školy, kancelářské a administrativní budovy, hotely a jiná zařízení.

Proč GALIMED, s.r.o.?

Rozumíme Vám, dotacím i fotovoltaice. Oboru FVE se věnujeme již 11 let, jsme profesionálové a máme za sebou mnoho úspěšných realizací na klíč. Navíc vlastníme několik fotovoltaických elektráren v České i Slovenské republice.

Jak to funguje?

Fotovoltaika na střeše vaší provozovny umožňuje využívat solárné energii, která je potřeba na provoz daného zařízení. Energii můžete snadno uložit do akumulátorů a využít ji tak později pro jakoukoliv potřebu. Návratnost investice do FVE se může pohybovat v řádu několika měsíců až pár let.

S dotací nebo bez dotace?

Fotovoltaická elektrárna se vyplatí v obou případech. V rámci varianty bez dotace je jen potřeba zvolit vhodnou velikost tak, aby došlo k okamžitému spotřebování vyrobené energie. Realizace bez využití dotací se tak nejvíce vyplatí budovám s denním provozem, kde se spotřebuje velké množství energie. Výhodou je bezpochyby snížení rozpočtu, neboť odpadne starost s pořízením akumulátorů. V případě varianty s dotací za vás vše kompletně vyřídíme!

Přijďte k nám na kávu a společně se poradíme!

GALIMED s.r.o.
Na Roudné 443/18, 301 00, Plzeň
Telefon: + 420 721 878 610
E-mail: galimed@galimed.cz
Web: galimedenergy.cz
Facebook: GalimedEnergy

Fotogalerie
Autor: GALIMED s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Abonentní koncert

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
uniweb weby