Přes 700 srdcí vytvořili na 15. ZŠ

12. května se slaví Mezinárodní den zdravotní sester a naše 15.ZŠ se rozhodla zapojit do výzvy FN Plzeň Srdce pro sestry. Během distanční výuky výtvarné výchovy a pracovních činností žáci naší školy se svými vyučujícími tvořili srdce pro zdravotní sestřičky. Sešlo se nám velké množství krásných srdcí....

weby uniweb

12. května se slaví Mezinárodní den zdravotní sester a naše 15.ZŠ se rozhodla zapojit do výzvy FN Plzeň Srdce pro sestry. Během distanční výuky výtvarné výchovy a pracovních činností žáci naší školy se svými vyučujícími tvořili srdce pro zdravotní sestřičky. Sešlo se nám velké množství krásných srdcí.                                                           Ta zaplnila celou učebnu výtvarné výchovy. Srdíčka byla vytvořena z různých materiálů – byla háčkovaná, šitá, kreslená, malovaná, závěsná, dřevěná, paličkovaná, z papíru, origami, na kamíncích, trojrozměrná, perníková a čokoládová. Na jejich výrobě se podíleli žáci i rodiče.                                                        Mnohé z dětí zanechávaly na svých vytvořených srdíčkách osobní vzkazy a poděkování zdravotním sestřičkám.                                                        Srdíčka odevzdávaly do připraveného boxu (viz. foto).  Celkem se sešlo přes 700 srdcí a srdíček. Naše paní ředitelka Soňa Pavelková, která srdce předala 3.5. ve FN Plzeň, nám řekla: ,, V pondělí jsem vezla do FN plné auto nádherných srdíček nejrůznějších barev a velikostí, z nejrůznějších materiálů. Velké poděkování patří všem, kteří srdce vytvářeli. Věřím, že přinesou spoustu radosti. Některé větší obrázky budou zdobit i chodby FN, takže určitě potěší nejen zdravotnický personál, ale i pacienty.”
 
Monika Hubková, 15.ZŠ

Autor: Úřad městského obvodu Plzeň 3 Článek může obsahovat komerční sdělení.

STK Nepomucká

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
OČKOVÁNÍ

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
uniweb weby