Při jakých příležitostech využijeme maskáčové oblečení?

V posledních letech zažívá boom. Jeho popularita roste, a to především proto, že je praktické, odolné a pohodlné. Řeč je o maskáčovém oblečení, které do „civilní“ módy přišlo z armádní výstroje.

james bond net concert

Proč je oblíbené a proč mělo mít čestné místo i ve vašem šatníku? Jistě nemusíme podotýkat, že ho nejvíce upotřebíte v terénu.

Maskování jako nezbytnost při airsoftu

Stačí mít dobrý úkryt a chovat se nenápadně. Jedině takový „voják“ zůstane během airsoftového klání mezi posledními přeživšími – tedy pokud se rovnou nestane vítězem. Chystáte-li se airsoft v dohledné době vyzkoušet, vězte, že vám právě maskáčové oblečení pomůže k úspěchu. Klasické maskování vás samozřejmě neučiní „neviditelným“, ale vyvolá tzv. vizuální zmatek. Ostatní vás uvidí rozostřeně a nebude pro ně snadné vás trefit.

Maskáče si zamilovali rybáři

Proč nedají na maskáčové oblečení dopustit rybáři? Z důvodů, které jsme zmínili v úvodu. Dlouhé hodiny – a často i celý víkend – u vody představují velkou výzvu, ve které obstojí jen velmi komfortní oblečení. Maskáčové soupravy se vyrábí různých provedeních a v nabídce specializovaných prodejců nechybí ani funkční, zateplené a nepromokavé kalhoty.

Nedílnou součástí typického rybářského outfitu je také vesta. Důvod je prostý – i maskáčové vesty mají potřebné vlastnosti, a navíc disponují množstvím multifunkčních kapes.

V kamufláži na houby či na vandr

Úlovek v podobě plného košíku hub si často vyžádá celodenní trek v lese. A právě tehdy doceníte maskáčové kraťasy či kalhoty. Vydrží mnohem více než běžné outdoorové oblečení a budete ho hrdě nosit řadu let. A opět se vám budou hodit kapsy, které pojmou vše, co musí mít správný houbař vždy po ruce.

A dalo by se pokračovat – maskáčové oblečení je správnou volbou i na venkovní práce. Kdo ví, třeba se s maskovacím vzorem sžijete natolik, že v něm budete chodit do obchodního centra. Proč ne, není se za co stydět!

Zdroj obrázku: ronstik / Shutterstock.com

Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Víte za co platíte AUTO CB

Hlavní zprávy

 

loop jazz club
uniweb weby