PŘIDALI JSME NOVÉ VÝJEZDOVÉ MÍSTO V PŘEŠTICÍCH!

Naše instalatérské služby jsou vám zase o kus blíž! Díky novému výjezdovému místu zajišťujeme ještě rychlejší zásah!

SEO UNIWEB

Pro případy akutních i běžných havárií jsme přidali nové výjezdové místo. Co to znamená? Že u vás budeme ještě rychleji! Naše instalatérská pohotovost funguje krom měst Plzeň a Přeštice v celém Plzeňském a Karlovarském kraji. Díky vaší spokojenosti chceme i nadále plnit požadavky našich zákazníků a provádět prvotřídní instalatérské služby.

Rychlost a kvalita - to je naše heslo

Od práce neodcházíme, dokud není vše pořádně hotovo. Pravidelně dokupujeme profesionální stroje a vybavení pro čištění vodovodních a topných systémů a jsme profesionálové na čištění kanalizace - více se dozvíte na našem novém specializovaném webu. Provádíme monitoring kanalizace, realizujeme nové kanalizační rozvody a provádíme inspekce aktuálního stavu vašich rozvodů. Zvládneme průmyslové i domácí čištění, a to jak s chemií tak bez chemie. Umíme čistit i desinfikovat. Pracujeme pro lidi, firmy, bytová družstva, úřady, obchodní centra i jednotlivá města. Spokojenost našich zákazníků je ověřena recenzemi.

Instalatérská pohotovost je vám vždy k dispozici

Pokud vás poskytla akutní havárie, jde o minuty a my u vás chceme být hned! Naše havarijní služba funguje NONSTOP, každý den, 24 hodin 7 dní v týdnu včetně svátků a je vám plně k dispozici na čísle 773 927 799.

Máte zájem o naše instalatérské služby?

KONTAKTUJTE NÁS!

Vyčistíme-potrubí.cz

Plzeňská 96, 332 14, Chotěšov
Telefon: +420 773 927 799
Web:
vycistime-potrubi.cz
E-mail: mariankudik79@seznam.cz
Facebook: 
Vycistimepotrubi

Autor: Marian Kudík Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
servis auto cb

Hlavní zprávy

 

auto cb gif 2021
seo uniweb