První zářijový týden patřil v Radobyčicích mladým šachistům

Turnaj Hrajeme spolu se uskutečnil v Radobyčicích už po sedmé. Letos se ho zúčastnilo 73 hráčů a hráček. Do místní sokolovny zavítali mladí šachisté nejen ze všech koutů Plzeňského kraje, ale také z Karlovarského, Středočeského a Prahy.              ...

Turnaj Hrajeme spolu se uskutečnil v Radobyčicích už po sedmé. Letos se ho zúčastnilo 73 hráčů a hráček. Do místní sokolovny zavítali mladí šachisté nejen ze všech koutů Plzeňského kraje, ale také z Karlovarského, Středočeského a Prahy.                         Děti hrály oddělené turnaje – jeden byl určen dětem do 10 let a druhý pro děti od 11 – 18 let. Celkem se hrálo 7 kol. Pro první tři v jednotlivých věkových kategorií byly připraveny poháry a medaile, celkovým vítězům turnajů byla předána šachová trofej. Šachy jsou krásná, ale i velmi náročná hra, a tak nikdo neodešel s prázdnou. Pořadatelé zajistili pro všechny drobné ceny.                         Poháry předal osobně místostarosta MO Plzeň 3 Ženíšek Ondřej, který přinesl vítězům i drobné dárky.