Sháníte kamerový systém pro restauraci v Plzni?

Hledáte spolehlivého dodavatele bezpečnostních kamerových systémů v Plzni? Pomůžeme vám s výběrem a montáží kamer do vaší restaurace, obchodu či do jiného firemního objektu a budovy.

weby na míru UNIWEB

Pokud potřebujete nainstalovat osvědčený kamerový systém do vaší restaurace nebo do domu či do jiných firemních objektů, obraťte se na naši bezpečnostní službu. Máme zkušenosti s instalací bezpečnostních kamer, čidel, napojení na PCO a také vám dokážeme zajistit fyzickou i elektronickou ostrahu vašich objektů.

Kamerové systémy můžeme nainstalovat do vaší restaurace, domu, na vaši chatu či do jiného komerčního anebo privátního objektu. Zajišťujeme profesionální instalaci a servis kamerových systémů pro celý region Plzeň a okolí. Rovněž můžeme do vaší firmy či domácnosti nainstalovat další zabezpečovací techniku či počítačovou síť. Zabezpečovací systémy jako jsou kamery, čidla, antény nebo domácí telefony prodáváme, montujeme a samozřejmě na ně také poskytujeme odborný záruční i pozáruční servis.

Nabízíme komplexní bezpečnostní služby:

  • montáž kamerových systémů

  • instalace a servis zabezpečovací techniky

  • konzultace v oblasti zabezpečovací techniky

  • provoz pultu centralizované ochrany (PCO)

  • zabezpečení a elektronická ostraha objektů, rodinných domů, chat a chalup

  • elektronické střežení objektů

  • zabezpečení a fyzická ostraha obchodních domů a prodejen, výrobních a skladových areálů

Sídlo naší firmy se nachází v Kralovicích na severním Plzeňsku, které velmi dobře známe. Díky dobré znalosti Kralovicka, Rakovnicka a Rokycanska vám garantujeme kvalitní servis a velmi rychlou reakční dobu v případě jakéhokoli problému. Zároveň vám můžeme zajistit profesionální bezpečností služby po celé České republice.

Kontakty a užitečné odkazy:

Autor: G-3 bezpečnostní servis s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Angelique Kidjo

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
netConcert

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby