Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. se přestěhovala do nových větších prostorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. zvětšila své provozní možnosti díky přestěhování do větších prostorů. Nově společnost sídlí na adrese Božkovská 38 v Plzni na Slovanech, kousek nad Hlavním vlakovým nádražím.

weby na míru UNIWEB

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. na nové adrese!

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. zvětšila své provozní možnosti díky přestěhování do větších prostorů. Nově společnost sídlí na adrese Božkovská 38 v Plzni na Slovanech, kousek nad Hlavním vlakovým nádražím.

Otevírací doba a kontakty

Otevírací doba pro veřejnostKontakty
Pondělí: 10 – 13 hodinKRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.
Úterý: 10 – 13 hodinBožkovská 38
Středa: 10 – 13 hodin326 00 PLZEŇ - Slovany
Čtvrtek: 10 – 13 hodinE-shop: www.szo.cz
Pátek: 15 – 18 hodinE-mail: krasny@szo.cz

SZO.cz je eshop specializovaný na lékařské přístroje a dezinfekční prostředky

Tonometry a tlakoměry 

Jsme autorizovaný dovozce, distributor a servisní středisko lékařských tlakoměrů CA-MI Italy. Dále prodáváme kvalitní lékařské tlakoměry, tonometry značek OMRON Japan, HARTMANN TENSOVAL Germany, NISSEI Japan a WelchAllyn USA. Jedná se o zdravotnické prostředky, které jsou stanoveným měřidlem, jsou kalibrovatelné a metrologicky ověřitelné ČMI (Český Metrologický Institut). Nabízíme rovněž metrologicky ověřené měřiče tlaku krve, náhradní příslušenství pro lékařské tlakoměry (manžety, balonky)

Odsávačky pro nemocniční zařízení i pro maminky

Naše společnost je autorizovaný dovozce, distributor a servisní středisko výrobků CA-MI Italy, odsávaček ASPEED, ASKIR a ASPIRET italského výrobce 3A HEALTHCARE a tureckého výrobce MEDIMPORT Turkey (autorizační dopis vám na vyžádání zašleme). Nabízíme elektrické odsávačky, přenosné bateriové odsávačky, odsávačky pro maminky a miminka a speciální chirurgické a liposukční odsávačky. Na všechny "naše odsávačky" zajišťujeme autorizovaný servis ve smyslu zákona 268/2014 sb.

Redukční ventily

Naše firma je autorizovaný dovozce, distributor a servisní středisko redukčních ventilů TECHNOLOGIE MEDICALE France. Redukční ventily TM jsou vyrobené ve Francii, nicméně odpovídají ČSN, tzn. že pasují na české tlakové lahve a jsou zakončené rychlospojkou s českým nápisem KYSLÍK. Redukční ventily zpravidla bývají nedílnou součástí nejrůznějších kyslíkových přístrojů. Na všechny "naše redukční ventily" zajišťujeme autorizovaný servis ve smyslu zákona 268/2014 Sb.

Inhalátory a zvlhčovače

Jsme autorizovaný dovozce, distributor a servisní středisko inhalátorů a zvlhčovačů italských výrobců: 3A HEALTH CARE, MED 2000 a CA-MI S.r.l. Nabízíme širokou řadu inhalátorů - nebulizátorů: kompresorové inhalátory, ultrazvukové inhalátory, dětské inhalátory. Ke všem "našim inhalátorům, nebulizátorům" máme náhradní díly a příslušenství. K inhalátorům vám můžeme nabídnout přírodní inhalační roztoky THERMALIS z Eugenské pánve v Itálii. Egenská pánev se nachází v provincii Padova v oblasti Benátsko. Produkty THERMALIS jsou podrobovány testům na nikl a alergie, neobsahují barviva, konzervanty ani chemické emulgátory, vazelínu z ropy, silikonové ani minerální oleje a mají vystavenou exportní licenci Ministerstvem zdravotnictví.

Zdravotnický materiál

Specializujeme se na kavitační přístoje (elektroterapie - fototerapie - ultrazvuková terapie) a rehabilitační přístroje (magnetoterapie, suché uhličité koupele, plynové injekce, parafínový zábal na ruce). 

Úklidová technika

Naše společnost má v nabídce kvalitní  úklidovou technikou a úklidové vozíky pro profesionální úklid v nemocnicích, ordinacích, čekárnách, atd.

Dezinfekce

Prodáváme kvalitní dezinfekční prostředky, které jsou hypoalergení. K dezinfekcím máme aktuální bezpečnostní listy. Nabízíme rovněž dezinfekční vany a vaničky, kádinky a laboratorní kartáče na čištění lékařských přístrojů a chirurgického instrumentária. Jako doplňkový sortiment vedeme kvalitní přírodní kosmetiku

Expedice zboží do celé ČR i na Slovensko

Veškeré zboží expedujeme po celé České Republice, dezinfekcie a lekárske prístroje expedujeme aj na Slovensko.

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.
Božkovská 38

326 00 PLZEŇ - Slovany

E-mail: krasny@szo.cz

FACEBOOK: https://www.facebook.com/szocz/

Autor: KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
porsche plzeň

Hlavní zprávy

 

Lite Plzeň
uniweb weby