Společnost Langmatz CZ s.r.o. vyvíjí a vyrábí infrastrukturní komponenty pro vysokorychlostní sítě.

Telekomunikace je stále rychlejší. Ale kdo dává dohromady spojení?

SEO UNIWEB

Telekomunikace neodmyslitelně patří k našemu běžnému životu. Fungující komunikační kanály používáme jako něco samozřejmého. Každý je odkázán na ničím nenarušované procesy v ekonomice a v infrastruktuře měst a obcí.

Právě na nich se rozhodující měrou podílíme i my. Naši službu nepostřehnete a vidíte ji zřídka, a přesto jsme tu neustále pro všechny. Dodáváme rozsáhlé a inovativní portfolio výrobků pro zavádění širokopásmových sítí od centrálních kanceláří až po budovy. Díky četným perspektivním projektům jsme se stali dominantním partnerem, výrobcem a dodavatelem výrobků FTTx.

Hlavní rozvaděče, kabelové šachty, nadzemní a podzemní rozvodné systémy, domovní průchodky, distribuční a zakončovací skříně a mnoho dalšího – to jsou inovativní technické systémy, jimiž zajišťujeme funkčnost a spolehlivost sítí.

Umožňujeme, aby byla filigránová správa optických kabelů efektivně umístěna v odolných plastových a kovových krytech. Všemi těmito inteligentními řešeními podporujeme globální propojení rychlými datovými dálnicemi.

Langmatz CZ s.r.o. - kontakty
Adresa: Dr.Sedláka 763,339 01 Klatovy
E-mail: obchod@langmatz.cz
Telefon: +420 376 555 711
Web: www.langmatz.cz

Autor: Langmatz CZ s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
auto cb klimatizace

Hlavní zprávy

 

auto cb restart 2
seo uniweb