Staň se součástí Audi CAR POINT

STAŇ SE SOUČÁSTÍ AUDI! Prestižní značka, stabilní zázemí a různorodá práce, ne rutina. To vše Ti můžeme nabídnout na nově otevřené pozici ASISTENT/-KA PRODEJE Audi v Karlových Varech. Vše Tě naučíme v CAR POINT Karlovy Vary. job@stauner.cz

weby uniweb

STAŇ SE SOUČÁSTÍ AUDI!
Prestižní značka, stabilní zázemí a různorodá práce, ne rutina. To vše Ti můžeme nabídnout na nově otevřené pozici ASISTENT/-KA PRODEJE Audi v Karlových Varech.

Vše Tě naučíme - od péče o naše zákazníky až po zpracování samotného obchodu (administrativa, vedení databáze klientů, zpětná vazba, spolupráce na přípravě nabídek). 
Oceníme příjemné vystupování, základní znalost cizího jazyka a Microsoft Office, ŘP skupiny B, pečlivost a spolehlivost.
Nabízíme možnost stát se důležitým členem týmu pro zn. Audi, rozmanitou náplň práce, možnost dalšího rozvoje, kariérní posun, odpovídající mzdové ohodnocení, benefity, hlavní pracovní poměr. Předchozí zkušenosti nejsou nutné.

PŘÍLEŽITOST V OBLASTI PRESTIŽNÍ ZNAČKY AUDI. BUĎ BACK OFFICE ASISTENTEM/ASISTENTKOU!
Náplň práce: administrativní podpora prodejnímu týmu, organizace prodeje showroomu, poskytování informací v rámci zákaznického servisu, příprava prodejních akcí a jejich realizace, denní kontakt se zákazníkem – osobní, telefonní, e-mail.
Požadujeme dobré komunikační schopnosti, spolehlivou a samostatnou osobnost se schopností týmové spolupráce, zájem o osobní rozvoj, ŘP skupiny B.
Nabízíme podporu od kolektivu v rámci zaškolení, prestižní pracovní prostředí, stabilní zázemí, pevnou pracovní dobu, benefity.

HLEDÁME OPRAVDOVÉ AUDI FANS!
A1, A3, A4, A5 a také dál. Víš, co tahle magická kombinace znamená. Pokud ne, rádi Ti to vysvětlíme u nás v CAR POINT Karlovy Vary. Potřebujeme Tě v showroomu na pozici Asistent-ka prodeje Audi. Praxe není vůbec podmínkou. Jsi milá, komunikativní osoba, která se nebojí lidí, říkejme jim zákazníci, tak to máš významný plus. Jinak u nás je celkem rušno! 
Prostě napiš, nebo se přijď podívat na ty naše A6, A7, A8. U nás máme i qéčka! Q2, Q3…. prostě se ozvi. Qvůli sobě i Qvůli nám!

job@stauner.cz

Autor: carpoint marketing Článek může obsahovat komerční sdělení.

STK Nepomucká

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Loop Jazz CLub

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
uniweb weby