Unser Ausflug nach Regensburg

V letošním školním roce začala naše škola (Základní škola Martina Luthera Plzeň) spolupracovat se soukromou školou z Regensburgu (Private Realschule Pindl).

weby uniweb

V letošním školním roce začala naše škola (Základní škola Martina Luthera Plzeň) spolupracovat se soukromou školou z Regensburgu (Private Realschule Pindl). Naše děti ze 6. – 8. třídy navštívily tuto školu a Regensburg v úterý 5. 5. Dopoledne byly na programu Sprachanimationen, které připravila paní Katka ze společnosti Tandem. Při nich se děti vzájemně seznámily a procvičily si německý jazyk. Po prohlídce školy a po výborném obědě jsme šli na náměstí. Ve smíšených skupinách si děti prohlédly náměstí a zajímavosti v Regensburgu. Program se nám líbil a výlet jsme si všichni užili. Studenti z Realschule Pindl přijedou do Plzně 9. 6. Už se na ně moc těšíme.

Autor článku: Helena Pejsarová

Fotogalerie
Autor: Petr Šrédl Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 06.05.2015 23:01
5 +
 
Radek Pastrňák & ČNSO

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby