Washington - Americké hlavní město začne pomalu hodnotit, jak se osvědčila legalizace marihuany z konce února. Lidé ji můžou užívat v soukromí, omezeně i pěstovat, ale nikoliv prodávat. Na federální úrovni ale zůstává její držení stále oficiálně nezákonné. Toto zdánlivě jasné pravidlo přitom může ve městě se zvláštním dvojím statusem poněkud zmást.