Zahájili jsme prodej hotelových matrací Hotelsline

Provozujete ubytovací zařízení, hotel či penzion a hledáte dodavatele kvalitních matrací do pokojů a apartmánů? Pomůžeme vám!


Kvalitní české matrace do hotelů a penzionů

Pokud jste majitelem, majitelkou či manažerem, manažerkou hotelu, penzionu, horské chaty anebo chaloupky, máme pro vás dobré zprávy. Zajistíme dodání kvalitních matrací za co nejnižší cenu do vašeho ubytovacího zařízení.

5 důvodů, proč si hotely v ČR i zahraničí kupují matrace Matrimex:

  1. Vyrábíme speciální kolekci matrací Hotelsline určenou přímo pro hotely a penziony. Konstrukce a použité materiály matrací do hotelu jsou vybírány tak, aby byla zaručena dlouhá životnost a stálost parametrů.

  2. Dodáváme také matrace do postele určené pro zařízení s dlouhodobým pobytem klientů jako jsou domovy seniorů anebo zdravotnická zařízení. V naší nabídce jsou zdravotní matrace včetně antidekubitních matrací.

  3. Do vašeho hotelu jsme schopni dodat matrace atypických rozměrů přesně podle vašich požadavků tzn hotelové matrace na míru.

  4. Vyrábíme také matrace pro vysoké váhové zatížení (až do 180 kg). Do naší kolekce jsme zařadili dvě matrace pro extrémně vysoké váhové zatížení. Jedná se o matrace Amelie Medium do 160 kg a Amelie Hard do 180 kg, které jsou vyrobeny ze speciálních vysokoobjemových HR a PUR pěn.

  5. Všechny matrace na zakázku vám rádi do vašeho hotelu či penzionu přivezeme ZDARMA po celé ČR.

Vyberte si hotelovou matraci na plzeňské prodejně Matrimex

Přijďte do naší prodejny v Plzni v Malické ulice a vyzkoušejte si nové modely hotelových matrací pro rok 2018. Rádi vám vše vysvětlíme, ukážeme a předvedeme. Těšíme se na vši návštěvu!

Kudy k nám?

Matrimex s.r.o.
Malická 3, 301 00  Plzeň

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hod.  Jsme prodejce i výrobce matrací.

Telefon: +420 777 201 080
E-mail: info@matrace-store.cz
E-shop: www.matrace-store.cz
Web: hotelové matrace Matrimex

Autor: Ivo Petrásek - WEBSTR Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
po 30.04.2018 13:410 +
 
ČEZ - Čistá energie zítřka

Hlavní zprávy

 

Nová Škoda Scala - Akční modely Fresh