Zkušenost zákazníka, který vyrazil na dovolenou v obytném voze Weinsberg

Paní Ivana si na 14denní dovolenou zapůjčila obytný vůz Weinsberg. Jaké jsou její zážitky a zkušenosti? Přečtěte si celý článek!

SEO UNIWEB

Vážíme si reference a doporučení od naší zákaznice. Jsme rádi, že si dovolenou s obytňákem pěkně užila i s celou rodinou

V neupravené podobě zde zveřejňujeme názor paní Ivany:

"Výhody obytňáku jsou více než lákavé. Obytňák vám dává volnost. Padne-li na vás během cesty únava, jednoduše zastavíte a natáhnete se na pohodlnou postel.  Přepadne-li vás v horkých letních dnech chuť na chlazený nápoj, v lednici najdete orosený mok. Přepadne-li vás hlad, připravíte si kdekoliv a kdykoliv teplý pokrm. Po ruce máte samozřejmě i toaletu a sprchu. Vše máte u nosu. Každý den vaší dovolené strávíte jinde, každý den budete mít jiný pohled z okna vaší ložnice. V obytňáku jsme strávili 14 dní. Mnohdy jsme vůbec neřešili kempy a spali jak se říká "nadivoko". Nic nám nechybělo. Baterie se v klidu dobila za jízdy, plyn v pohodě vydržel ten, co nám dali v půjčovně. Nemuseli jsme řešit vybalování....nic. Prostě pohoda, jen otočíš klíčkem a bydlíš. Za nás určitě dovolenou na kolech doporučujeme. Je to vítaná změna!" Ivana J.

Plánujete výlet či dovolenou s obytným vozem, karavanem?

Rádi vám pomůžeme a poradíme s výběrem toho správného obytňáku. Kontaktujte nás!
Těšíme se na vás!

Tým KARAVANY WEINSBERG

E-mail: info@karavanyweinsberg.cz
Facebook:
Weinsberg CZ
Web:
 www.karavanyweinsberg.cz

Fotogalerie
Autor: Obytné vozy, karavany Weinsberg Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
auto cb covid 19

Hlavní zprávy

 

auto cb restart 2
seo uniweb