Alois Bauer - Fotoboutique Bauer

377 322 326 info@fotobauer.cz www.fotobauer.cz
5 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Martinská 8, Plzeň 30100

Firma byla založena jako jedna z prvních soukromých fotoprovozoven v Plzni na přelomu roku 1989. Nabízíme průkazové fotografie, svatební a dětské reportáže. Prodáváme fototechniku s orientací na špičkové značky Canon či Nikon.

Vyberte si ze širokého sortimentu se zaměřením na alba, rámy a další doplňky fototechniky k již zmíněným značkám. Čilý obchodní styk s firmami Canon CZ, Nikon, HAMA, CZring, HENZO, Vanguard a dalšími nám dovoluje reagovat na aktuální potřeby zákazníků. V současné době velké procento zakázek směřuje k velkoplošnému tisku a jeho grafickému zpracování. Této služby využívají špičkoví profesionální fotografové z různých koutů republiky a neváhají zajet si k nám a být jak se říká u toho, když se jejich dílo tvoří. Samozřejmostí je dnes pro nás i technická fotografie a reportáže podle přání zadavatele, svatební foto a videoreportáže a další.

Jsme stále malá rodinná firma, ale s poměrně velkým sortimentem činností a služeb. Těší nás, když se zákazníci vracejí a jsou mezi nimi dnes nezřídka i ti, kteří nás poprvé vnímali v atelieru ještě jako mimina.

Čas se pochopitelně zastavit nedá. Vy se však u nás jistě zastavit můžete a budete vítáni.

Komentáře & Hodnocení - Alois Bauer - Fotoboutique Bauer

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář