Art Dent Labors s.r.o.

+420 775 223 660 artdentlabors@seznam.cz www.artdentlabors.cz
4 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Dlouhá 990, Vejprnice 33027

OVĚŘENÁ ZUBNÍ LABORATOŘ V PLZNI

Zubní laboratoř v Plzni založil zubní technik-specialista Marek Bezděk v roce 2003. Před zahájením činnosti byl zaměstnán v laboratořích pod německým vedením, se zaměřením kombinované práce. V Německu navázaná spolupráce s mistrem zubním technikem Werner Anzenberger pokračuje do dnes.

Stomatologické náhrady zhotovujeme s nejvyšší pozorností. Používáme špičkové materiály. Jsme schopni nabídnout individuální řešení. Dodací termíny mohou být flexibilní, dle potřeb pacienta.

ZAMĚŘENÍ ZUBNÍ LABORATOŘE ART DENT LABORS PLZEŇ

Kombinované práce – mnoholeté zkušenosti, 100 % funkčnost, libovolné zásuvné spoje, teleskopické korunky, opravy a aktivace teleskopických korunek, možnost zaškolení. Používaný kompozit Heraeus Kulzer - SIGNUM, MATRIX, CERAMIS,BREDENT visio.lign.

Implantáty – typ a náhrada dle domluvy. Zkušenosti STRAUMANN, LASAK, NOBEL BIOCARE, LUNA. Celokeramika – frézovaná CAD/CAM nebo MAD/MAM fasetovaná VITA VM9, presovaná IVOCLAR VIVADENT- IPS e.max Press fasetovaná IPS e.max Ceram, IPS e.max Press Multi. Metalokeramika – VITA VM13, GC INITIAL MC IQ ONE BODY, IVOCLAR VIVADENT-IPS In Line.

Ceník je upraven dle specializace naší zubní laboratoře v Plzni. Ceny jsou tvořeny časovou, materiálovou náročností a regulovány kapacitními možnostmi. Opravy a provizorní náhrady ve zkráceném čase jsou účtovány s expresním příplatkem. Infomace o svozu prací a expresních příplatcích v sekci DOPRAVA. Fasetování u fixních prací, děleno dle způsobu provedení, cenově odstupňováno dle náročnosti. V případě zájmu o provedení teleskopických korunek galvano technikou vám rádi připravíme individuální kalkulaci.

Komentáře & Hodnocení - Art Dent Labors s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto:  Hledáte spolehlivou zubní laboratoř v Plzni?
Přirozeně vypadající zuby mají okouzlující účinek na každého člověka. My je pro vás vytvoříme!