Auto ESA Plzeň

800 555 555 zakaznickecentrum@autoesa.cz www.autoesa.cz
5 Skóre 5 z 5 Hodnocení (1)
w
  • U Letiště 2, Plzeň 30100

Auto ESA - váš spolehlivý autobazar

Společnost Auto ESA, jak je již mnoho let dobře známo, je založena na úzkém vztahu s klienty a profesionálních službách, které zákazníkům nabízíme. Proto se Vám, našim klientům, snažíme kromě široké nabídky prověřených vozů poskytnout také úplnou paletu služeb a produktů s koupí vozů spojených - od financování koupě vozu, přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži či výhodné asistenční služby.

Výsledky naší práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků. To vše již tradičně bez přispění zahraničního kapitálu, nejen za pomoci tvrdé práce všech našich zaměstnanců a spolupracovníků, ale i díky podnětům a zpětné vazbě od Vás, našich zákazníků. Chceme poskytovat profesionální klientské služby a tím být opravdu tím nejspolehlivějším autobazarem s kvalitními vozy všech tříd opravdu pro každého tak, jak nás vy, naši zákazníci, již více než 20 let vnímáte.

Komentáře & Hodnocení - Auto ESA Plzeň

  • Před 5 roky

    Maximálně nespokojen z výkupem, pánové mne dle mého očekávání připravili o půl dne mého času. Přes to že byli předem obeznámeni že stavem a pevnou cenou auta.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář