Auto Volf, spol. s r.o. (Domažlice)

+420 379 410 011 info@autovolf.cz www.autovolf.cz
6 Skóre 2.7 z 5 Hodnocení (1)
w
  • Jiráskova třída 575 , Holýšov 34562
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň - Borská pole | Podnikatelská 1
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. byla založena na podzim roku 1992 a ... je stoprocentní dceřinnou společností Porsche Holding. Od této doby se datuje počátek prodeje v Praze. V současné době má naše společnost v ČR již 9 provozoven.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Nepomucká 119
Záruční, pozáruční servis, klempířské opravy, autolakovna, měření geom ... etrie, STK, emise, automyčka, prodej dílů a příslušenství. Škoda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia
Detail Přejít na web Hodnotit

Rokycany | Zeyerova 1100

Plzeň - Slovany | Koterovská 170
AUTOBOND GROUP a.s. JE AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A OPRAVCE VOZŮ FORD A KIA ... V PLZNI A AUTORIZOVANÝ OPRAVCE VOZŮ SUZUKI.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Borská 59
AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. - autorizovaný prodej a servis vozů SEA ... T, ŠKODA, HONDA a VW užitkové, předváděcí a referenční vozy VW, AUDI, SEAT, ŠKODA, HONDA
Detail Přejít na web Hodnotit

Rokycany | Zeyerova 1100

Plzeň | Na Výsluní 1025/33
Jsme autorizovaný prodej a servis vozů značek Jaguar a Land Rover / Ra ... nge Rover – s pobočkami Plzeň a Praha. Zároveň se zaměřujeme na terénní auta Toyota a Isuzu a výhradně dovážíme offroad příslušenství značek ARB a dalších. Specializujeme na přestavby vozů pro speciální využití. Přes 24 let se věnujeme luxusním a terénním vozům. Auta milujeme a rozumíme jim!
Detail Přejít na web HodnotitPlzeň | Gerská 37
Odštěpný závod Porsche Plzeň II zahájil svou činnost v březnu 2001 v P ... lzni na Lochotíně. Tento autosalon, zastupující značku Škoda, je držitelem certifikátu kvality ISO 9001: 2000.
Detail Přejít na web Hodnotit

Komentáře & Hodnocení - Auto Volf, spol. s r.o. (Domažlice)

  • Před 5 roky

    Dal jsem své auto opravit po opravě jsou uvedeny spoustu chyb-nesprávně umístěné podbeh,chybějící svorníky,po třech měsících malované blatník je oloupaný,pod nátěrem jsem neviděl žádnou kit,po výměně oleje, druhý den se začala kapat z motoru,disku a pneumatiku byly obarveny po opravě blatník a nechal je nevyčištěné,tam byl muž servisní personál mi lhal o kvalitě práce a mzdy,ten samý muž řekl, že moje auto je ve velmi špatném stavu, a musím být vděčný, že mi to opraveno.Pokud jde o cenu jsem zaplatil všechno,žádný profesionalismus.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář