AUTOCENTRAL

377470747 info@autocentral.cz www.autocentral.cz
13 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Jateční 9, Plzeň Plzeň
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Nepomucká 119
Záruční, pozáruční servis, klempířské opravy, autolakovna, měření geom ... etrie, STK, emise, automyčka, prodej dílů a příslušenství. Škoda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | U Letiště 2
Auto ESA Plzeň / 300 prověřených vozů

Plzeň | Borská 59
AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. - autorizovaný prodej a servis vozů SEA ... T, ŠKODA, HONDA a VW užitkové, předváděcí a referenční vozy VW, AUDI, SEAT, ŠKODA, HONDA
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Na Výsluní 1025/33
Dlouhodobě se zaměřujeme na lidi, kteří při své práci každodenně využí ... vají terénní vozidla nebo je používají při provozování svých koníčků. Jsme autorizovaný prodejce INEOS Grenadier a Isuzu, nezávislý prodej a servis terénních vozů Toyota a výhradní dovozce off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru. Jsme profesionálové ve 4x4.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň - Borská pole | Podnikatelská 1
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. byla založena na podzim roku 1992 a ... je stoprocentní dceřinnou společností Porsche Holding. Od této doby se datuje počátek prodeje v Praze. V současné době má naše společnost v ČR již 9 provozoven.
Detail Přejít na web Hodnotit

Kyšice | Letkovská 388
Prodej, pronájem, půjčovna a servis obytných vozů v Plzni

Plzeň | Skladová 623/17
Prodej a výkup osobních i užitkových vozů, komisní prodej, prověřený p ... ůvod a historie vozidel,technické prohlídky před výkupem, originální náhradní díly a příslušenství Ford, přestavba aut na ethanol.
Detail Přejít na web Hodnotit

Obchodní značka AUTOCENTRAL na Jateční třídě vstoupila na trh v roce 1998 s vizí vybudovat nejkvalitnější prodejní plochu s ojetými vozidly v západních Čechách. Naplňování této vize vedlo k dynamickému růstu, což bylo důvodem k transformaci v ACP car s.r.o. Vzhledem k vybudované image značky AUTOCENTRAL jsme se rozhodli nadále pod touto obchodní značkou vystupovat.

Největší důraz klademe na kvalitu námi nabízených vozidel. Každé vozidlo projde náročnou kontrolou vyškolenými techniky a prověřením identity vozidla. dgdf

V současné době nabízíme v průměru 130 kvalitních a prověřených vozidel na prodejní ploše o rozloze téměř 4500 m2, která je z poloviny kompletně zastřešená.

Naší filozofií je zvyšování spokojenosti zákazníků. Poskytování rychlého, dostupného řešení a veškerého poradenství v oblasti ojetých vozidel.

Nabízíme profesionální služby, širokou škálu nejvýhodnějších finančních produktů úvěrových společností, pro nákup vozidel na splátky. Nejlevnější kompletní pojištění vozidel u smluvních pojišťoven.

Výsledkem naší práce je rostoucí počet spokojených klientů, a to zejména díky tvrdé práci našich zaměstnanců a spolupracovníků.

Snažíme se, aby náš slogan „Nejkvalitnější ojeté vozy na českém západě“ byl pravdivý!

Komentáře & Hodnocení - AUTOCENTRAL

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Test vozu BMW 325Ci E46 cabrio 141kW r.v. 2001
Test vozu BMW 325Ci E46 cabrio 141kW r.v. 2001. Podívejte se na video!

Foto: Test vozu Mercedes-Benz CLK 320 160kW rok 2000
Test vozu Mercedes-Benz CLK 320 160kW rok 2000. Podívejte se na video!

Foto: Test vozu Toyota Auris 1.3 VVT-i 73kW rok 2010
Test vozu Toyota Auris 1.3 VVT-i 73kW rok 2010. Podívejte se na video!
ČNSO studio