AWA Europe SE

773 925 555 nabor@awaglobal.cz www.awaglobal.net
19 Skóre 4.6 z 5 Hodnocení (4)
w
  • Kalikova 1, Plzeň 30100

Bezplatná linka 800 128 128

Jsme společností s dobrým personálním i materiálním zázemím, působící na trhu práce dosti dlouhou dobu na to, abychom se na tomto poli jednak dobře orientovali a jednak uměli do značné míry předvídat vývoj potřeb na straně svých klientů. Naše personální agentura vznikla v odezvě na poptávku vzniklou na trhu práce v počátku nového tisíciletí.

Naše zaměření v rámci možných aktivit na trhu práce se postupně vyvíjelo od prostého recruitmentu, zprostředkování nabídky volných míst a poptávky po nich, přes zajišťování autodopravy pro potřeby zaměstnavatelů i zaměstnanců a ubytování zaměstnanců až k nabízení kvalitního, čím dále sofistikovanějšího outsourcingu. I nadále je jednou z našich hlavních činností zprostředkování práce pro ty, kteří hledají nové pracovní uplatnění nebo nové zaměstnání. V některých oborech se výrazně projevuje nedostatek pracovníků – ať už „domácích“, nebo ze zemí EU... Z tohoto důvodu má naše společnost sjednáno povolení zaměstnávat cizince ze zemí mimo EU (tj. odpovídající povolení od úřadu práce).

Firmám a podnikatelům nabízejícím volná místa zajišťujeme právě to, co potřebují: nové zdroje, a to jak z oblasti HR, tak z oblastí ostatních, na nichž je závislá výrobní kapacita (prostory pro výrobu, ubytování zaměstnanců). Naší jedinečnou nabídkou je právě outsourcing – vyhledání zaměstnanců žádaných profesí a zapůjčení personálu (tzv. personální leasing), doplnění výrobní kapacity. Poskytujeme rovněž služby v oblastech navazujících a souvisejících, včetně ubytování našich pracovníků.

Jsme českou společností, působící v oblasti poskytování služeb výrobním i nevýrobním podnikům.

Komentáře & Hodnocení - AWA Europe SE

  • Před 5 roky

    ??????? ???????? ??? ?? ????????? ?????????? ????? ??? ???????????? ??????????? ??????? ??? ????? ??????? ??? ???? ???????, ??????? ????? ? ??????? ???? ?? ?????? ?? ??????????? ??? ????? ??????? , ??? ?????? ?? ??? ??? ??? ????????? ?? ?????? ???? ???? ??????? ? ?????? ?????? ? ??? ?? ???? ????????? ?? ????????? ????? ????? ???? ?? ????? ?????? ??? ?? ????? ??? ????????? ?? ? ??????

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář