BLUE STAV A - Z s.r.o.

377 535 341 zrc@volny.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Křížkova 1 , Plzeň 301 64
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Petřínská 39
Provedení stavebních prací, včetně dodávky materiálu. Stavby rodinných ... domků. Půdní vestavby. Montáž sádrokartonových podhledů a příček. Zateplování fasád. Rekonstrukce staveb. Projektová a inženýrská činnost. Truhlářství.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Na Roudné 1550/176b
Nabízíme občanské, inženýrské a průmyslové stavby včetně interiérů a v ... ybavení, rodinné domy. Provedeme rekonstrukce a adaptace budov, půdní vestavby i nástavby budov, zajištění uvedení do provozu a kolaudace stavby. Stavby na klíč.
Detail Přejít na web Hodnotit

Nezvěstice | Žákava 162
Firma DFH Haus CZ s.r.o. se sídlem v Žákavé je dceřinná společnost fir ... my DFH Deutsche Fertighaus Holding AG. Společnost DFH Haus CZ s.r.o. byla založena v roce 1995 a dodnes se zaměřuje především na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb značky OKAL pro německý trh.
Detail Přejít na web Hodnotit

Klatovy | nám. Míru 65
Specializujeme se na developerskou činnost, momentálně pracujeme na pr ... ojektech v Plzeňském, Středočeském a Karlovarském kraji. Náplní naší práce je stavba netradičních bytových domů poskytujících kvalitní a pohodlné bydlení. Jako developerská firma působíme na trhu už od roku 2005. Máme na sebou mnoho odpracovaných projektů hlavně v Plzeňském kraji, neboť se primárně soustředíme na rozvoj v okolí našeho bydliště.
Detail Přejít na web Hodnotit

BLUE  STAV  A-Z  s.r.o.

práce stavební, zednické, fasádní, rekonstrukce, modernizace a výstavba domů

statutární orgán  

Martina Měštánková - jednatelka      Jindřich Zíbr - prokurista

sídlo:   Křížkova 1, 301 00 Plzeň, tel/fax: 377 535 341

            e-mail: zrc@volny.czwww.regionplzen.cz/bluestav

            IČO: 26321530,  DIČ : 138-26321530

                                                                                    

Stavební firma BLUE  STAV  A-Z  s.r.o. byla založena v dubnu 2001.V současné době značně rozšiřuje svoji působnost nejen v Plzeňském kraji.Na počátku roku 2004 bylo dokončeno budování systému jakosti dle ISO 9001:2000, podle kterého se nyní řídíme.

Sídlo firmy je v Plzni na Roudné poblíž centra města, v přízemí činžovního domu Křížkova 1.Zákazníkům je před domem k dispozici parkoviště.

Firma BLUE  STAV  A-Z  s.r.o. rozšiřuje činnost soukromé stavební firmy Jindřich Zíbr - SERVIS ZRC, která je na trhu již od roku 1992.Pan Zíbr je zároveň prokuristou firmy BLUE  STAV  A-Z  s.r.o. .Bohaté zkušenosti a praxe v oblasti stavebnictví jsou tedy nesporné a jsou zárukou kvality.Totéž platí také o našich zaměstnancích a spolupracovnících.Spolupracujeme jen s osvědčenými, spolehlivými subdodavateli.

Naší hlavní pracovní náplní jsou veškeré stavební práce 

  •  práce zednické
  •  práce fasádní
  •  rekonstrukce
  •  modernizace a výstavba domů

Disponujeme i vlastní kontejnerovou dopravou, nákladním automobilem Avie.

Naším krédem je zejména vysoká kvalita nabízených služeb, schopnost pružně reagovat na požadované termíny realizace staveb a schopnost uspokojit náročné domácí i zahraniční klienty.

Mezi stálé zákazníky firmy BLUE  STAV  A-Z  s.r.o. patří jak státní instituce, např.Správa infrastruktury města Plzně, BYT REAL a.s....  atd., tak soukromé osoby, ale v poslední době např. i různá Společenství vlastníků bytových jednotek domů v Plzni.

Všem se snažíme vyjít maximálně vstříc a dovést zakázku k oboustranné spokojenosti.Jsme si dobře vědomi toho, že spokojený zákazník se vrátí...

 

Komentáře & Hodnocení - BLUE STAV A - Z s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář