BYTSERVIS PLUS s.r.o.

377430324 kapl@bytservis-plus.cz www.bytservis-plus.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Plzenecká 15 , Plzeň 30154
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Štefánikova 16
Kvalitní kuchyně je základním pilířem spokojeného bydlení, nikoli však ... jediným!
Detail Přejít na web Hodnotit

 Vestavěné skříně

Naše společnost je autorizovaným zástupcem firmy INDECO CZ, která je známým distributorem komponentů pro posuvné dveřní systémy skříní , šaten a dělících stěn . Posuvné dveře INDECO nacházejí využití prakticky v každém prostoru , s úspěchem je můžeme instalovat do chodeb , ložnic , kuchyní , ordinací nebo kanceláří . díky možnosti práce na míru ( od podlahy ke stropu , ode zdi ke zdi ) systém INDECO umožňuje dokonalé využití prostoru . Použitím zrcadel lze dosáhnout optického zvětšení i té nejmenší místnosti .

Zakázkový nábytek

Ruku v ruce s výrobou skříní na míru INDECO jde také výroba dalšího zakázkového nábytku . Našim zákazníkům nabízíme výběr z široké palety dezénů „lamino" pro náročné pak pravou dýhu nebo masiv . Samozřejmostí je využití kvalitních komponentů renomovaných zahraničních výrobců a dodavatelů ( Blum , Hettich , Häfele , Elektra apod.) Mezi klientelu patří nejen soukromí zákazníci , ale i komerční kanceláře , ústavy státní správy a zdravotnická zřízení. Využíváme též služeb některých tuzemských výrobců typového nábytku , především firem Nábytek Husička a Hobis .

Stínící technika

Nabízíme kompletní sortiment žaluzií , další zastiňovací techniky a sítí proti hmyzu od předních výrobců jako Eurosun ,Velux , Sundrape a Isotru. Zákazníkům nabízíme plný servis od zaměření po realizaci . K tomuto sortimentu pak naše zákazníky může dále upoutat široký sortiment garnýží ,záclonových tyčí, rolet a vitrážek firem PRAKTIC a EVERLAST-CZ , které dodáváme na míru podle přání zákazníka . Často vyhledávaným zbožím jsou též lamelová shrnovací dveře , nabízené naší firmou ve více než třiceti barevných variantách .

Kuchyně

V návaznosti na zkušenosti získané při výrobě a montáži skříní INDECO a zakázkového nábytku jsme pro naše zákazníky připravili novinku : zakázkové kuchyňské linky . Nabízíme 14 typů dvířek , každý v mnoha barevných variantách , v několika cenových úrovních s vynikajícím španělským designem , výběr z více než 20 ti pracovních desek , ucelenou nabídku vestavných i volně stojících spotřebičů , individuální přístup a tvorbu nabídky zdarma .Samozřejmostí je nabídka montáže a dopojení.

Komentáře & Hodnocení - BYTSERVIS PLUS s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář