Celebrity Look

775570777 kadernictvi@celebritylook.cz www.celebritylook.cz
13 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Bezručova 31, Plzeň 30100

Kadeřnictví

Nechte pečovat o vaše vlasy náš profesionální tým kadeřnic, pro které je péče o vlasy opravdovou vášní. Sledujeme nejnovější trendy, zakládáme si na maximální kvalitě a s radostí vám poradíme a doporučíme vám nejvhodnější úpravu vašich vlasů. Věnujeme se:Specializujeme se na stříhání, péči pro krásu vlasů, barvení, zesvětlování a melír, ošetření vlasů. Součástí našich služeb jsou také celkové proměny a účesy (každodenní, společenské, party účesy).

Solárium

Udržte si opálený vzhled po celý rok díky nejvyspělejší opalovací technologii! Užijte si rovnoměrné opálení díky soláriu JK Ergoline IQ Evolution ULTRA TURBO a vyzkoušejte také vertikální solárium s vibrační plošinou, která krom opáleného vzhledu zajistí tvarování vaší postavy, odstranění celulitidy, zpevnění a seštíhlení těla. Více informací o soláriu a objednání je k dispozici na našem webu.

Svatební servis

Připravíme vás na své nejdůležitější "ano". My vám ulehčíme starosti ohledně vymýšlení, plánování a zařizování vašeho svatebního vzhledu. Rádi vám dopřejeme kompletní svatební servis, tedy postaráme se o váš svatební účes i svatební líčení, stejně jako ostatních svatebčanů. Domluvte si bezplatnou konzultaci!

Prodlužování vlasů

Nosíte kratší sestřih a rády byste měly hustší vlasy, které vypadají opravdu přirozeně? Stejnou metodou jako u prodlužování vlasů vám pečlivě vybranými prameny vytvoříme účes, o kterém jste ani nesnily. Vaše obavy z vypadávání vlasů zmizí během okamžiku. V našem salonu Celebrity Look se specializujeme na prodlužování vlasů pomocí keratinu. Rovněž nabízíme prodlužování vlasů metodou tape-in, tedy pomocí vlasových pásků. Více se o prodlužování či zahuštění včetně ceníku a objednání dozvíte na webu celebritylook.cz.

Těšíme se na vás!

Celebrity Look
Bezručova 31, Plzeň 301 00
tel: +420 777 762 282
email: kadernictvi@celebritylook.cz
web: celebritylook.cz
Facebook: celebritylookplzen
Instagram: celebritylook.plzen

Otevírací doba
Po-Pá: 8:00 - 20:00
So-Ne: Dle dohody

Komentáře & Hodnocení - Celebrity Look

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Celebrity Look - kadeřnický salon, kde vaše (ne)reálná přání měníme v realitu.
Taky někdy míváte nereálné představy a sny a realita se Vám nezdá dost dobrá? Například, když jste d