ČESKÁ ASOCIACE APBN s.r.o.

606 073 389 info@caapbn.cz www.caapbn.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Farského 763/17 , Plzeň 32600

ČESKÁ ASOCIACE APBN s.r.o. a průlomové metody léčby

Ptáte se proč ČESKÁ ASOCIACE APBN s.r.o. ??? 

Dlouho jsme  přemýšleli  jak  APLIKOVANOU PSYCHOFYZIOLOGII EEG BIOFEEDBACK A NEUROTECHNOLOGII zkráceně představit, protože by se dalo napsat  několik knih o těchto metodách.

V přetechnizované  době  jsme  se  naučili  řešit  problémy a to  co  nejmíň  složitě  a  pro  nás nejschůdněji.  I  když  samozřejmě  ne  vždy správně. 

V holistické  medicíně  se  stýkají  i  překrývají  vědecké  postupy  psychosomatologie, neurotechnologie, superlearing, kraniální elektrotechnologie , eeg biofeetback,  atd.

Tyto  vědecké  technologie, ačkoli  se  neustále  rozvíjejí,  zatím v České  republice  hledají  cestu. Novodobé  a průkopnické  techniky   nabízejí  neomezené  možnosti v prevenci a  léčbě dosud složitě léčené, bohužel  skoro  můžu  říci,  vždy  s vedlejšími  účinky.

Metoda, kterou používáme my, je zcela  průlomová, využitelná  pro více  oblastí   včetně prevence. Je  to  světový  projekt, profesionální  medicínská  technologie.

V čem  je  tato  technologie  unikátní?

Přístroje  umožňují otevřeným  systémem  používat  mnoho  různých  aplikací v oblastech  měření  EEG, tréninku  a  mysli, vzdělávání (naučení  se  učit).

V čem  je tato  technika ojedinělá  a  jedinečná?

Tato  technologie  slouží  pro  všestranné  zlepšení  činnosti  mozku  a  mysli. Udržuje  mozek, mentální  funkce  a  psychoneurologickou  soustavu  v tréninkovém  zatížení a tím  zlepšuje  fyzickou a  duševní  kondici – podobně jako  fyzické cvičení  udržuje  tělesnou  kondici.

Cíleně  lze  podle  různých  aplikací  zlepšovat  určité  schopnosti  mozku a  tím napomáhat  jak  při  zkvalitnění  průběhu  léčby, tak i  zkvalitnění  učení atd. V této  technice  se  používají  speciální  herní  programy a aplikace  pro  zvýšení bdělosti, mentálních  reakcí, inteligence, kreativity, schopnostem  rozhodování, koncentrace, paměti, pro  nácvik  relaxace, meditace, uvolnění.

Je  možné  po  několika  sezení  zlepšit  všechny  mozkové  funkce, zejména schopnosti  koncentrace, paměti, schopnosti  učení, zvýšení  duševní  svěžesti  a výsledky  v mentálních  a  matematických  úlohách a školních  testech a  dovednostech. Dále  tato  technika   zvyšuje  duševní  svěžest  a  psychickou vytrvalost - například  dokážete  pracovat  déle  a  s větší  soustředěností.

Tato  technika dokáže  pomáhat  významně  napravovat  poruchy  mozku – mozkové  dysfunkce jako např. hyperaktivitu, epilepsii, vývojovou poruch LMD-ADHD a jiné. Dokáže dokonce pracovat i s lidimi postiženými např. obrnou. Dále  předchází jako  prevence  všem  duševním   onemocněním, především  typu  Alzheimerova choroba, Parkinsonova  choroba  a  skleróza  multiplex. Pomáhá i při depresích, stresech a nervové vyčerpanosti.


K biofeedbacku a neurotechnologii jsme přidali ještě kraniální elektrostimulaci a oční jógu. Kraniální elektrostimulace slouží i při takových potížích, jako jsou např. chronické bolesti, pomáhá nám také zlepšovat naši koncentraci a soustředěnost a rozšiřuje možností učení - přijímání informací a jejich následné ukládání do dlouhodobé paměti.


Oční jóga je velmi opomíjenou disciplínou v našem životě. Naše oči jsou jedním ze smyslů a to velmi potřebným. Samotná péče o oči jako takové je však nulová. Oči trpí jak znečištěným prostředím, která nás všude obklopuje, tak i stále častějším používáním našich elektrotechnických vymožeností. Oční jóga je metoda regenerace očí v podobě speciálních masážních brýlí a různých programů, kterými tyto brýle disponují. Dají se používat jako prevence, i jako následná péče o unavené a slábnoucí oči.


Kontraindikace:

Nemá  žádná  omezení a  kontraindikace.

Komentáře & Hodnocení - ČESKÁ ASOCIACE APBN s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář